بیوک از خودروی لوکس Enclave Avenir در نمایشگاه خودروی نیویورک رونمایی کرد

چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
بیوک با شاسی‌بلند لوکس خود پا به نمایشگاه خودروی نیویورک گذاشته است. این خودرو نام کانسپت اونیر (Avenir) را با خود یدک می‌کشد.

آیا خودروی کانسپت Avenir در نمایشگاه خودروی دیترویت سال ۲۰۱۵ را به یاد می‌آورید؟ باید گفت که خودروی جدید بیوک آن خودرو نیست و تنها نام آن را با خود یدک می‌کشد. بیوک Enclave Avenir با طراحی جدید در قالب یک کراس‌اور هفت سرنشینه پا به نمایشگاه خودروی نیویورک گذاشته است. از آنجایی‌ که این مدل یک نسخه‌ی لوکس از اَونیر محسوب می‌شود، انتظار مشاهده‌ی امکانات پیشرفته در آن عجیب به نظر نمی‌رسد.

تمامی مدل‌های بیوک اونیر از یک جلوپنجره‌ی سه‌بعدی مشبک همراه با باله‌های جدید کرومی بهره می‌برند. این خودرو مجهز به رینگ‌های ۲۰ اینچی، یک دوربین عقب شبیه به کادیلاک و چراغ‌های LED جدید با فناوری نورپردازی Evonik Acrylite است. سیستم یونیزه‌کننده‌ی هوای داخلی نیز به خوش‌بو نگه داشتن اتاق خودرو کمک می‌کند.

پیشرانه‌ی استاندارد ۶ سیلندر ۳.۶ لیتری این خودرو توان تولید ۳۰۲ اسب‌بخار قدرت و ۳۵۰ نیوتون‌متر گشتاور را دارد و قدرت را از طریق یک جعبه‌دنده‌ی ۹ سرعته‌ی خودکار به چرخ‌ها منتقل می‌کند. سیستم انتقال قدرت خودرو در حالت استاندارد از نوع محرک جلو است و امکان انتخاب مدل چهارچرخ محرک آن نیز وجود دارد. ظرفیت حمل این خودرو به ۲۲۵۰ کیلوگرم یا ۷ سرنشین می‌رسد. یک صفحه‌نمایش لمسی ۸ اینچی به همراه مودم 4G نیز برای رفاه سرنشینان در خودرو تعبیه شده است.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود