جیمز می: من و کلارکسون بعد از پنج سال برای اجرای گرند تور پیر خواهیم بود

جیمز می: من و کلارکسون بعد از پنج سال برای اجرای گرند تور پیر خواهیم بود

اخیراً جیمز می در مصاحبه‌ای اعلام کرده است برنامه‌ی گرند تور برای همیشه ادامه نخواهد داشت؛ چرا که وی بیشتر از ۵ سال دیگر توان اجرای آن را ندارد.

در مصاحبه‌ای که جیمز می با Radio Times داشت، اذعان کرد ادامه‌ی حضور او در سری گرند تور به دلیل سن بالا بعد از ۵ سال مقدور نخواهد بود، این در حالی است که او در حال حاضر برای سه فصل و در کل ۳۲ قسمت، قرارداد دارد.

جیمز می می‌گوید:

ما باید بپذیریم که به‌زودی برای حضور در برنامه‌هایی مانند گرند تور سالخورده می‌شویم. ریچارد هاموند ۴۶ ساله برای این کار مناسب است و به آمادگی جسمانی خود نیز اهمیت زیادی می‌دهد؛ اما من و جرمی ۵۶ ساله این‌گونه نیستیم. جرمی کلارکسون به طرز محسوسی سالخورده شده است و من هم بالا رفتن سن خودم را با تمام وجود حس می‌کنم. من سعی می‌کنم به‌دلایلی با سالخوردگی بجنگم؛ اما باید این واقعیت را بپذیرم. نمی‌خواهم تا پنج سال دیگر به پیرمردی ناتوان تبدیل شوم.

جیمز می افزود که تشخیص زمان درست دست کشیدن از نقشی به این مهمی، اهمیت بسیار بالایی دارد و گفت:

من مدیون کسی نیستم و بیکار نمی‌نشینم تا حقوق بازنشستگی به حسابم واریز شود. اما دانستن زمان بازنشستگی برای هر فردی بسیار مهم است و اگر بخواهم صادق باشم، در گذشته تصور می‌کردم زمان بازنشستگی من در سنی حدود سن کنونی‌ام خواهد بود. در نهایت می‌خواهم افراد دیگری این نقش را بپذیرند و بازی کنند.

خیلی‌ها علاقه داشتند گرند تور نیز مانند تاپ‌گیر سال‌ها ادامه داشته باشد؛ اما هنوز هم می‌توان به ۳۳ قسمت دیگری که مطمئناً جیمز می، جرمی کلارکسون و ریچارد هاموند در کنار هم هستند، امیدوار بود. در نهایت همه‌ی خوبی‌ها پایانی خواهند داشت و گرند تور هم از این قاعده مستثنا نیست.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده