با دوربین همیشه آماده Olympus هیچ عکسی را از دست نمی دهید

با دوربین همیشه آماده Olympus هیچ عکسی را از دست نمی دهید

Olympus یکی از برند های قوی ژاپنی در زمینه دوربین های دیجیتال است. این کمپانی دوربین دیجیتال فشرده جدید خود را با نام TG-615 تولید کرده است. این دوربین طوری طراحی شده است تا همیشه آماده عکس گرفتن باشد تا هیچ صحنه ای را از دست ندهید. TG-615 الیمپوس ضد گرد و غبار، ضد سرما، ضد ضربه و ضد آب است. در ادامه ویژگی های مهم این دوربین دیجیتال را بیشتر بررسی خواهیم کرد.

TG-615 مدل به روز شده TG-510 است. در واقع ویژگی های جدیدی به مدل TG-610 اضافه شده است. یکی از این ویژگی ها خاصیت مینیاتوری کردن عکس ها (جا به جایی و چرخش جزئی قسمت های مختلف عکس) است. از دیگر ویژگی های این دوربین این است که همیشه آماده عکس گرفتن می بتشد و به محض اینکه دکمه ON/OFF دوربین را فشار دهید، می توانید عکاسی کنید.

olympus-t615-everything-proof-33

با وجود اینکه این تغییرات نسبت به مدل TG-610 زیاد نیست ولی همین تغییرات کوچک هم TG-615 را جذاب تر کرده است. TG-615 تا عمق 5 متری آب به خوبی کار می کند. این دوربین همچنین قادر است تا دمای منهای 10 درجه سانتیگراد را تحمل کرده و بدون هیچ مشکلی عکاسی کند.

از دیگر ویژگی های این دوربین می توان به باتری لیتیومی، وجود پورت USB و پورت AV اشاره کرد.

olympus-t615-everything-proof-1

این دارای دوربین رزولوشن 14 مگاپیکسل است و قابلیت عکاسی سه بعدی و فیلم برداری با کیفیت 720P را نیز دارد. این دوربین تا پایان این ماه در ژاپن در رنگ های نقره ای، صورتی و سبز با قیمت 354$ دلار به فروش می رسد.

به محض ورود این مدل به بازار کشور، اخبار آن را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

منبع: En.akihabaranews

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده