ویژگی‌های جدید برای دوربین‌های قدیمی سونی با ارائه‌ی بروزرسانی ممکن خواهد شد

ویژگی‌های جدید برای دوربین‌های قدیمی سونی با ارائه‌ی بروزرسانی ممکن خواهد شد

ساعاتی پیش کنفرانس مطبوعاتی سونی به پایان رسید و کمپانی ژاپنی پرده از آخرین فناوری‌ها و محصولات خود برداشت. بروزرسانی نرم‌افزاری برای Action Cam سونی خبر خوشی است که می‌تواند کاربران این دوربین را خوشحال کند، چراکه این بروزرسانی دو ویژگی جدید را به دوربین مذکور اضافه خواهد کرد.

سونی در کنفرانس مطبوعاتی خود وعده‌ی ارائه‌ی بروزرسانی را برای Action Cam خود داد که از طریق این بروزرسانی کاربران قادر خواهند بود دو ویژگی فوق‌العاده خوب را مورد استفاده قرار دهند. یکی از این ویژگی‌ها امکان استریم زنده ویدئوهای در حال ثبت و به اشتراک‌گذاری آن‌ها زا طریق تلفن‌های‌هوشمند یا تبلت‌های متصل به سرویس‌هایی همچون Ustream است که می‌توان ویدئو را بصورت آنی و در حال ثبت روی این سرویس آپلود کرد تا دیگران نیز بصورت زنده ناظری بر تصاویر ثبت شده باشند.
ویژگی دیگری که برای استفاده از این دوربین‌ها در دسترس خواهد بود، امکان ثبت تصاویر پشت سر هم بدن محدودیت است. یعنی کاربران قادر خواهند بود تا بدون وقفه و بدون محدودیتی، تصاویر دلخوه خود را به تعداد نامتناهی و پشت سرهم ثبت با رزولوشن بالا ثبت کنند.
براساس گفته‌های سونی، استفاده از این ویژگی‌های از طریق انجام بروزرسانی نرم‌افزاری ممکن خواهد شد که در تابستان آتی ارائه می‌شود.

برای مشاهده کلیه مقالات CES 2014 به آدرس zoomit.ir/ces/ مراجعه کنید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده