لحضات غیره منتظره را با Looxcie Wearable Camcorder فیلم برداری کنید

چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۹ - ۱۸:۰۷
مطالعه 2 دقیقه
ایده ی عکس و یا فیلم برداری خودکار از آنچه با چشمان خود می بینیم برای همه جذاب و دوست داشتی است، اما شاید برای شما خیلی خوش آیند نباشد که یک دوربین فیلم برداری  را همیشه بهمرا داشته باشید از طرفی بعضی اوقات و در برخی از شرایط فیلم برداری بسیار سخت و دشواراست تصور کنید قادر باشید از لحظات هیجان انگیزی چون چتربازی و یا بانجی جامپینگ تصویر برداری کنید.
تبلیغات

Looxcie دوربین فیلم برداری کوچکی است که شبیه  به Hands free بلوتوث است و به همان شکل برروی گوش قرار می گیرد. این دوربین فیلم برداری بسیار سبک و خوب طراحی شده و بخوبی تصاویر جلوی صورت شما را فیلم برداری می کند.

این دوربین فیلم برداری کوچک قادر است به راحتی با گوشی های اندروید ارتباط برقرار کند (نسخه iPhone نیز بزودی در دسترس خواهد بود) و شما می توانید از طریق صفحه نمایش کوشی اندروید خود ببینید که در حال فیلم برداری از کجا و چه حالتی هستید بعد از اینکه در حالت دلخواه قرار گرفتید، رهایش کنید تا براتون 4 تا 5 ساعت فیلم برداری کند نهایتا شما می توانید تصاویر ضبط شده را نیز ویرایش کنید.

اگر به مورد جالبی برخورد کردید، تنها با فشار یک دکمه، یک کلیپ 30 ثانیه ای تهیه کنید با این کار زمانی  که می خواهید تصاویر ضبط شده را مشاهده کنید به راحتی کلیپ مورد نظررا پیدا خواهید کرد. و نهایتا اگر گوشی موبایل شما زنگ خورد می توانید با استفاده از Looxcie بعنوان یک hands free به مکالمه تلفنی خود بپردازید.

منبع: Tomsguide

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات