سفر به توکیو بر روی عکس 150 گیگاپیکسلی پانوراما

سفر به توکیو بر روی عکس 150 گیگاپیکسلی پانوراما

اگر به تماشای تصاویر با کیفیت علاقه‌مند هستید و دوست دارید با شهر توکیو، قطب تکنولوژی دنیا نیز آشنا شوید، حتماً به تصویر فوق‌العاده بزرگ 150 گیگاپیکسلی از این شهر سری بزنید. تصویری که از ترکیب چند هزار عکس با کیفیت خلق شده است.

پیش از این تصاویر پانورامای بسیاری را در زومیت شاهده بوده‌اید که از آن جمله می‌توان به «بزرگ‌ترین عکس ورزشی دنیا که چهره 90,000 تماشاچی را به تصویر کشید»، «بزرگ‌ترین عکس 360 درجه از آسمان شب»، «ناسا، شگفت‌انگیزترین عکس پاناروما از مریخ را منتشر کرد»، «سفر به پاریس روی عکس پانارومای 360 درجه»، «تصویر شگفت‌انگیز پانوراما از شهر نیویورک برنده مسابقه اپسون» یا «تصویر تعاملی پانوراما بر فراز دوبی»، یا تصویر خارق‌العاده «عکس ۹ گیگاپیکسلی شگفت‌انگیز از راه شیری که ۸۴ میلیون ستاره را به تصویر کشیده است» اشاره کرد، اما این بار قصد داریم یک تصویر فوق‌العاده زیبا دیگر را از توکیو ژاپن به شما معرفی کنیم.

تصویر 150 گیگاپیکسلی توکیو با ترکیب بیش از 10 هزار عکس ایجاد شده است. همه این 10 هزار عکس نیز توسط دوربین EOS 7D کانن گرفته شده‌اند. برای عکاسی این تصاویر دو روز کامل زمان صرف شده و ترکیب آن‌ها نیز 12 هفته زمان برده است تا به کمک کامپیوترهای فوق‌العاده سریع یک تصویر پاناروما عظیم خلق شود.

براساس اعلام سایت 360Cities، نسخه چاپی این عکس تقریباً هم اندازه یک زمین فوتبال خواهد بود. برای تماشای این عکس فوق‌العاده جذاب در سایز تمام صفحه به وب سایت 360Cities مراجعه کنید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده