دوربین امنیتی ۲۰۲۴ شیائومی با هوش مصنوعی و قابلیت دید در شب معرفی شد

چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۱
مطالعه 2 دقیقه
دوربین امنیتی شیائومی C700 نمای جلو
دوربین امنیتی C700 شیائومی با هوش مصنوعی و قابلیت دید در شب پیشرفته رونمایی شد.
تبلیغات

شیائومی دوربین امنیتی جدید C700 را برای بازار چین رونمایی کرد. این دوربین هوش مصنوعی دارد و می‌تواند با وضوح 4K فیلمبرداری کند.

دوربین هوشمند شیائومی C700 به حسگر هشت مگاپیکسلی مجهز است و می‌توند با وضوح ۳٬۸۴۰ در ۲٬۱۶۰ پیکسل ویدیو ضبط کند. یک لنز نسبتاً حرفه‌ای با پنج المان، تصویربرداری در شرایط کم‌نور را با کیفیت بالا تضمین می‌کند.

دوربین امنیتی C700 شیائومی از نمای زدیک
Xiaomi

C700 دو موتور کوچک دارد که به آن اجازه می‌دهد زوایای عریض ۳۶۰ درجه‌ی افقی و ۱۱۰ درجه‌ی عمودی را پوشش دهد تا نقاط کور را از بین ببرد.

دوربین C700 به‌لطف بهره‌مندی از سیستم دید در شب، عملکرد بسیار خوبی در محیط‌های کم‌نور دارد. ۱۰ چراغ LED نامرئی ۹۴۰ نانومتری، باعث می‌شوند که تصویر تا فاصله‌ی ۱۰ متر بسیار واضح باشد.

هوش مصنوعی قابلیت‌هایی مثل تشخیص گریه‌ی نوزاد، ردیابی حیوانات خانگی، تشخیص حضور انسان و تشخیص صداهایی مانند شکستن شیشه را در C700 ممکن می‌کند. این ویژگی‌ها به صورت محلی پردازش می‌شوند و ارسال نوتیفیکیشن‌های سریع و دقیق بدون نیاز به ذخیره‌ی داده‌ها در فضای ابری را تضمین می‌کنند.

کودکی درحال نمایش نشان OK جلوی دوربین C700
Xiaomi

جدیدترین دوربین شیائومی می‌تواند علامت‌هایی مانند علامت OK را تشخیص دهد تا اقداماتی مانند برقراری تماس صوتی را آغاز کند. تماس صوتی دو طرفه توسط یک میکروفون هوشمند مجهز به سیستم کاهش نویز و یک اسپیکر برقرار می‌شود.

C700 از Wi-Fi 6 دوبانده پشتیبانی می‌کند و به‌لطف HyperOS با سایر لوازم خانگی و همینطور گوشی شیائومی هماهنگ می‌شود. C700 برای امنیت بیشتر، داده‌ها را رمزگذاری می‌کند و از تراشه‌ی امنیتی Mi Home برای محافظت از اطلاعات مهم بهره می‌برد.

قیمت دوربین جدید شیائومی ۳۴۹ یوان (حدود ۵۰ دلار) در بازار چین اعلام شده است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات