این دوربین عکس‌های شما را در یک‌چشم‌به‌هم‌زدن چاپ می‌کند!

شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۱
مطالعه 2 دقیقه
دوربین پولاروید I-2 از نمای روبه رو
دوربین جدید Polaroid I-2 عکس‌ها را در زمانی سریع چاپ می‌کند و به بهترین لنز در بین تمام دوربین‌های چاپ فوری پولاروید مجهز است.
تبلیغات

شرکت پولاروید دوربین چاپ فوری رده‌بالایی به نام Polaroid I-2 رونمایی کرده که قابلیت‌های جدیدی دارد و از لنز توانمندی استفاده می‌کند. پولاروید، I-2 را بهترین دوربین چاپ فوری تاریخ خود می‌داند. قیمت دوربین عکاسی موردبحث ۵۹۹٫۹۹ دلار است.

بر اساس بیانیه‌ی مطبوعاتی پولاروید، دوربین I-2 به لنز سه المانی با فوکوس خودکار مجهز است که به ثبت تصاویری بسیار واضح کمک می‌کند. هیچ‌یک از دوربین‌های چاپ فوری پیشین پولاروید چنین لنز باکیفیتی نداشته‌اند.

دوربین I-2 به‌ کمک حسگر لایدار، لنز را بر اساس فاصله‌ی سوژه تنظیم می‌کند (حتی در محیط‌های کم‌نور) تا فوکوس بسیار دقیق‌تری ارائه شود.

دوربین‌های چاپ فوری پولاروید در مقایسه‌ با دوربین‌های چاپ فوری فوجی فیلم معمولاً کیفیت تصویر پایین‌تری دارند، خصوصاً وقتی در محیط‌های کم‌نور عکس‌برداری کنید؛ اما در عوض قیمت آن‌ها از قیمت دوربین فوجی فیلم کمتر است.

دوربین‌های چاپ فوری معمولاً حالت هنری و رؤیایی به عکس‌ها می‌دهند که در نگاه اول جذاب است، اما کسانی را که به‌دنبال ثبت تصاویر واقع‌گرایانه هستند ناامید می‌کنند.

پولاروید نمایشگر خارجی کوچک و دکمه‌های فیزیکی جدیدی به دوربینش اضافه کرده است تا بتوانید به‌صورت دستی سرعت شاتر، گشودگی دیافراگم، روشنایی و حالت عکس‌برداری را تنظیم کنید. انجام این کارها در دوربین چاپ فوری قبلی پولاروید نیازمند استفاده از اپلیکیشن بود.

دوربین جدید پولاروید با فیلم i-Type و SX-70 سازگاری دارد و از این حیث با سایر دوربین‌های این شرکت متفاوت است. از جوانب دیگر، I-2 شبیه دوربین پولاروید نو پلاس است و از بلوتوث پشتیبانی می‌کند و اپلیکیشن جداگانه‌ دارد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

تبلیغات

نظرات

تبلیغات