لنز ۲۴-۷۰ میلی‌متری f/2.8 سیگما برای دوربین‌های فول فریم بدون آینه معرفی شد

دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
مطالعه 2 دقیقه
سیگما لنزهای جدید ۲۴-۷۰ میلی‌متری f/2.8 DG DN را برای دوربین‌های فول‌فریم و بدون آینه معرفی کرده است.

لنز جدید سیگما که با فاصله کانونی ۲۴-۷۰ میلی‌متری رونمایی شده، به‌زودی دردسترس قرار خواهند گرفت. این لنز جدید دومین لنز DN Art است که برای دوربین‌های فول‌فریم بدون آینه با f/2.8 DG DN طراحی شده و مدل بعدی لنز ۱۴-۲۴ میلی‌متری f/2.8 DG DN Art است.

لنز ۲۴-۷۰ میلی‌متری f/2.8 سیگما به‌لطف طراحی پیچیده و پیشرفته از بهترین عملکرد نوری بهره می‌برد. همچنین، کوچک‌تر و سبک‌تر از همتایان خود است و وضوح چشمگیری دارد که این وضوح در حالت بزرگ‌نمایی نیز ارائه می‌شود.

سیگما درباره‌ی این لنز جدید چنین می‌گوید:

در قسمت جلو لنز سیگما، پوشش چند لایه‌ی Super Sigma و پوشش نانو متخلخل قرار دارد که به لنزها در رسیدن به کنتراست و وضوح بیشتر و هنگام عکس‌برداری با نور شدید به کاهش روشنایی کمک می‌کند. ازلحاظ ساختاری، این لنزها هم ضدگردوغبار و هم ضدلک هستند. قفل زوم هم روی بدنه‌ی این لنز وجود دارد تا از تغییر تنظیمات زوم به‌طور ناگهانی جلوگیری شود.

از دیگر مشخصات این لنز حداکثر بزرگ‌نمایی ۱: ۲/۹ (عریض) و ۱: ۴/۵ (تله) و حداقل فاصله‌ی فوکوس ۱۸ سانتی‌متر یا ۷ اینچ است. قفل هود لنز و دیافراگم گرد ۱۱ تیغه‌ای نیز در این لنز ارائه شده است. سیگما لنز ۲۴-۷۰ میلی‌متری خود را در مانت E و L از اواسط نوامبر سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد کرد؛ اما هنوز قیمت این لنز مشخص نشده است.

مطالب مشابه

نظرات