کانن چه محصولاتی را به CES 2016 می‌آورد

کانن چه محصولاتی را به CES 2016 می‌آورد

کانن به عنوان یکی از مطرح‌ترین کمپانی‌های فعال در حوزه‌ی دوربین‌های تصویربرداری، امسال نیز همچون سال‌های گذشته در نمایشگاه CES 2016 حضور خواهد داشت و احتمالا دوربین فیلم‌برداری 8K خود را به رخ رقبا خواهد کشید.

هنوز دقیقا مشخص نیست که کانن چه محصولاتی را به CES 2016 خواهد آورد؛ اما براساس بیانیه‌ی مطبوعاتی این شرکت می‌توان متوجه شد که کانن در لاس‌ و گاس به معرفی چند دوربین از سری PowerShot و احتمالا یک دوربین فیلم‌برداری از خانواده‌ی VIXIA بسنده خواهد کرد.

این کمپانی در بیانیه‌‌ی مطبوعاتی خود به نمایش 8K اشاره کرده که احتمالا مربوط به دوربینی است که پیش‌تر کانن در رویداد Canon EXPO در ماه سپتامبر سال گذشته به نمایش در آورده بود. احتمالا در CES امسال در باره‌ی قابلیت‌های بیشتر دوربین 8K این شرکت خواهیم شنید.

آنچه مشخص است آنکه کانن در CES امسال هیچ دوربین DSLR جدیدی را معرفی نخواهد کرد. در سال‌های گذشته نیز به ندرت شاهد رونمایی از دوربین‌های DSLR از سوی کانن در CES بودیم. احتمالا معرفی دوربین‌های DSLR به رویداد CP+ در فوریه یا شاید هم یک رویداد مستقل خواهیم بود. شاید در آن رویداد دوربین‌های مورد انتظار کانن شامل EOS-1D X Mark II یا EOS 5D Mark III رونمایی شوند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده