نیکون نسل جدید دوربین فول فریم DSLR را با نام D5 می‌سازد

نیکون نسل جدید دوربین فول فریم DSLR را با نام D5 می‌سازد

D4 از جمله‌ی دوربین‌های پرطرفدار و حرفه‌ای DSLR کمپانی نیکون است که گزینه‌ی محبوبی برای برای عکاسان حرفه‌ای به شمار می‌رود. بیشترین کاربرد این دوربین به دلیل سرعت بالای ثبت تصاویر در میادین ورزشی و توسط عکاسان این حوزه است. حال نیکون نسل جدید این دوربین را معرفی کرده است.

نیکون در سال ۲۰۱۲ دوربین  D4 را معرفی کرد. این دوربین با تکیه بر قابلیت بالای خود در ثبت تصاویر و سرعت بالا توسط بسیاری از عکاسان حرفه‌ای مخصوصا افرادی که به تصویربرداری ورزشی مشغول بودند، مورد استفاده قرار گرفت. حال پس از گذشت سه سال این کمپانی تایید کرده که در حال توسعه‌ی نسل جدید این دوربین با عنوان D5 است. نیکون اعلام کرده که در حال حاضر این دوربین فول فریم فرآیند تولید را پشت سر می‌گذارد.

نیکون تنها به ذکر این نکته در کنار ارائه‌ی اطلاعات محدودی در رابطه با محصول این دوربین بسنده کرده و داده‌های دیگری را در این خصوص ارائه نکرده است. از جمله‌ی قابلیت‌های جدید این دوربین می‌توان به یک فلاش رده بالا و همچنین ارسال و دریافت کننده‌‌ی بی‌سیم اشاره کرد. انتظار می‌رود این کمپانی دوربین جدید خود را با عنوان D5 در جریان نمایشگاه محصولات مصرفی لاس وگاس یا همان CES 2016 معرفی کند. نیکون نسل پیشین این دوربین را نیز در جریان همین نمایشگاه در سال ۲۰۱۲ رونمایی کرده بود.

البته باید به این نکته اشاره کرد که این دوربین سال گذشته بروزرسانی و در قالب مدل D4S روانه‌ی بازار شد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید