معرفی دوربین دیجیتال سه‌بعدی و ارزان قیمت فوجی‌فیلم مدل W3

شنبه ۴ دی ۱۳۸۹ - ۱۵:۲۶
مطالعه 3 دقیقه
دوربین سه بعدی W3 تنها 365$ دلار قیمت دارد و در حال حاضر نیز در بازار موجود بوده و می‌توانید آن را خریداری کنید.
تبلیغات

عکس، تصویر و فیلم‌های سه بعدی در واقع یک حیله کوچک وجذاب هستند. هر تصویر یا عکسی که عنوان "سه بعدی" به آن داده می‌شود، جذابیت خاصی برای مردم دارد. زیرا می‌توانند تصاویری که همیشه به صورت دو بعدی دیده می‌شد را به شکل سه بعدی مشاهده کنند. این دوربین دارای دو لنز 10 مگاپیکسلی و صفحه‌نمایش 3.5 اینچی سه بعدی است و فرمت های سه بعدی MPO + JPED ، 3D-AVI video را پشتیبانی می‌کند. در ادامه بررسی خواهیم کرد که آیا پرداخت این هزینه برای خرید این دوربین به صرفه است؟

از طرفی تخصص شرکت‌های ژاپنی صحبت کردن از آینده و ساخت دستگاه‌هایی بسیار پیشرفته است که هنوز دیگر کشورها به آن دست نیافته باشند.

"سه بعدی" نیز از این دسته تکنولوژی هاست که ژاپن همواره در مورد آن پیش دست بوده و قبل از اینکه سایر برند ها حتی به فکر این تکنولوژی بیافتند، تلویزیون، دوربین فیلم‌برداری و دوربین‌های متعدد دیجیتال آن را تولید کرده و اکنون در حال ایجاد یک بازار رقابت قیمتی در مورد محصولات مرتبط با این تکنولوژی است. چراکه این بار یک دوربین سه بعدی با قیمت بسیار خوب ارائه کرده که می‌تواند کاربران را وسوسه کند تا به فکر خرید این محصول باشند. حتی اگر همه بگویند سه بعدی یک فریب است بازهم شما دوست دارید با پرداخت هزینه یک دوربین دوبعدی، از یک تکنولوژی بالاتر استفاده کنید. خصوصا اگر یک تلویزیون سه بعدی نیز خریداری کردید، با خرید این دستگاه می‌توانید همه عکس‌ها و فیلم‌ها را به زیبایی هرچه تمام تر در این تلویزیون شماهده کنید.

این دوربین که تنها 365$ دلار قیمت دارد، دارای دو دوربین موازی 10 مگاپیکسلی CCD به همراه یک سنسور سه بعدی برای عکس هاست. ضمنا این دوربین قادر است فیلم‌های سه بعدی با کیفیت 720P بگیرد. از دیگر ویژگی های جالب این دوربین داشتن صفحه LCD با سایز 3.5 اینچ است که تصاویر را به صورت سه بعدی نشان می‌دهد.

البته بعد از بررسی ها متوجه شدیم بهترین عکس‌های سه بعدی این دوربین زمانی گرفته می‌شوند که نور محیط خیلی زیاد باشد. در مورد فیلمهای سه بعدی نیز در صورتی که حرکت در فیلم کم یا آهسته باشد، فیلم‌های سه بعدی بهتری می‌تواند گرفته شود.

screen_shot_2010-12-23_at_1.56.39_pm

پیشنهاد ما به شما این است که اگر یک تلویزیون سه بعدی خریداری کرده‌اید، خرید این دوربین نه چندان گران به صرف شما است. زیرا تکنولوژی دوربین سه بعدی آنقدر پیشرفته نیست که بخواهید برای آن هزینه زیادی صرف کنید. اگر هم هنوز دوربین دیجیتالی خریداری نکرده اید و می‌خواهید بدون اینکه هزینه زیادی صرف کنید یک دوربین بخرید بازهم این مدل را به وی پیشنهاد می‌کنیم.

ولی اگر به‌دنبال بهترین دوربین دو بعدی هستید که با 365$ دلار می‌توانید بخرید، این مورد را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم. بهتر است سری به قسمت "راهنمای خرید دوربین دیجیتال" بزنید تا بیشتر متوجه شوید که کدام دوربین مخصوص شما است.

منبع: Gizmodo

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات