RED سنسور جدید فول فریم سینمایی MONSTRO 8K VV را معرفی کرد

RED سنسور جدید فول فریم سینمایی MONSTRO 8K VV را معرفی کرد

روز گذشته شرکت RED سنسور جدید سینمایی فول فریم خود را با نام MONSTRO 8K VV رونمایی کرد که جایگزین سنسور پیشین این شرکت با عنوان DRAGON 8K VV خواهد شد.

روز گذشته رِد سنسور جدید سینمایی فول فریمی را با عنوان MONSTRO 8K VV رونمایی کرد که باید آن را نسخه‌ی بهبود‌یافته و پیشرفته‌تری در مقایسه با نسل پیشین سنسور این شرکت با نام DRAGON 8K VV بدانیم. اطلاعات ارائه‌شده حکایت از آن دارند که سنسور جدید رد در مقایسه با نسل پیشین، پیشرفت‌هایی را از نظر کیفیت تصویر، داینامیک رنج و همچنین ثبت جزئیات در سایه تجربه کرده است.

رد سنسور جدید خود را برای استفاده در نسل جدید دوربین‌های سری Weapon توسعه داده است. با استفاده از سنسور مورد نظر می‌توان ویدیوهای 8K را با نرخ ۶۰ فریم‌برثانیه ثبت کرد که نتیجه‌ی آن ثبت تصاویری با رزولوشن ۳۵.۴ مگاپیکسل است و می‌تواند اطلاعات را با نرخ انتقال ۳۰۰ مگابایت‌برثانیه انتقال دهد. از دیگر ویژگی‌های این دوربین باید به امکان ثبت همزمان تصاویر با فرمت‌های Redcode Raw و همچنین Apple ProRes یا Avid DNxHD/HR اشاره کرد. این سنسور قادر است تا تصاویر را با جزئیات بیشتر از سایه‌ها و همچنین داینامیک رنج بالاتر ثبت کند. رد همچنین اعلام کرده که سنسور جدید این شرکت از سیستم IPP2 که سیستم پردازش تصویر اختصاصی رِد است، همراه می‌شود که الگوریتم بهینه‌تری برای پردازش تصویر در اختیار دارد و با استفاده از آن، رنگ‌ها به شکل بهتری ثبت می‌شوند.

قیمت سنسور جدید رد به همراه بدنه‌ی WEAPON 8K VV نزدیک به ۷۹٫۵۰۰ دلار تعیین شده است که در صورت سفارش بدنه‌ با جنس فیبر کربنی باید ۲۹٫۵۰۰ دلار بیشتر پرداخت کرد. همچون همیشه باید به سایر ماژول‌های مورد نیاز نظیر مانت، نمایشگر، حافظه‌ی ذخیره‌سازی و سایر ماژول‌ها را باید به‌صورت جداگانه از تولیدکنندگان ثالث تهیه کرد. رد اعلام کرده است که سفارش‌ها برای خرید نسل جدید دوربین و سنسور خود را از سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۸ میلادی اجام خواهد داد.

منبع red

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید