شایعات از عرضه دوربین D7500 نیکون در ۲۲ فروردین ماه حکایت دارند

یک‌شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۳
مطالعه 1 دقیقه
شنیده‌ها نشان از این دارند که نیکون روز چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه دوربین جدید DSLR خود را با نام D7500 رونمایی خواهد کرد.

شنیده‌ها نشان از این دارند که نیکون دوربین جدید DSLR خود را که D7500 نام دارد، روز ۲۲ فروردین ماه رونمایی خواهد کرد. بر اساس اطلاعات ارائه‌شده، این دوربین با بهره‌گیری از یک سنسور ۲۰.۹ مگاپیکسلی و همچنین پشتیبانی از ثبت ویدیوهای 4K راهی بازار خواهد شد.

انتظار می‌رود نیکون در کنار دوربین جدید D7500 خود، طی روزهای آینده از محصولات جدید دیگری نیز رونمایی خواهد کرد. در کنار دوربین D7500 باید به محصولات دیگری نظیر دو تا سه دوربین از سری کامپکت COOLPIX اشاره کرد که با دو یا سه لنز NIKKOR این کمپانی همراه خواهند شد.

منابع نزدیک به نیکون به این نکته اشاره کرده‌‌اند که احتمالا این کمپانی ژاپنی طی ماه آوریل مراسمی برگزار خواهد کرد که ۱۱ آوریل یا ۲۲ فروردین ماه خواهد بود.

دوربین D7500 را باید نسل جدید دوربین D7200 خواند که به همراه یک سنسور ۲۰.۹ مگاپیکسلی با پشتیبانی از ثبت ویدیوی 4K راهی بازار خواهد شد. این دوربین از همان سنسور D500 استفاده خواهد کرد. از جمله‌ی قابلیت‌های دیگر این دوربین DSLR باید به حساسیت سنسور ۱۰۰ تا ۵۱,۲۰۰، نرخ ۸ فریم بر ثانیه و ۵۱ نقطه‌ی فوکوس خودکار اشاره کرد.

از جمله‌ی لنز‌های احتمالی که توسط نیکون رونمایی خواهد شد، باید به لنز فوق عریض ۱۰ میلی‌متری با دیافراگم f/4 در کنار نیکور ۳۰۰-۷۰ میلی‌متری با دیافراگم f/4.5-5.6 اشاره کرد.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود