تصاویر Action Cam اچ‌تی‌سی حکایت از معرفی این محصول در مراسم 16 مهر دارد

تصاویر Action Cam اچ‌تی‌سی حکایت از معرفی این محصول در مراسم 16 مهر دارد

اچ‌تی‌سی دوربین فیلم برداری یا به بیان بهتر اکشن‌کم خود را با با نام RECamera برای رقابت با محصولاتی چون GoPro و اکشن کم سونی معرفی کرد. براساس اطلاعات منتشر شده این اکشن‌کم قادر است تا در شرایط مختلفی به انجام وظیفه بپردازد. با توجه به اطلاعات منتشر شده، انتظار می‌رود این دوربین در مراسم ۱۶ مهر توسط اچ‌تی‌سی معرفی شود.

RECamera دارای کاربری بسیار ساده‌ای است و می‌توان با در شرایط مختلفی از آن استفاده کرد که از جمله‌ی آن باید به قابلیت اتصال آسان، فیلم‌برداری با دست و همچنین امکان ضبط ویدئوهای حرکت آهسته اشاره کرد. تصاویر منتسب به این دوربین توسط یکی از کاربران در Reddit منتشر شده و همانطور که در تصاویر نیز مشخص است، این دوربین دارای پوششی پلاستیکی است.

RECameraInt 1

هنوز مشخص نیست که اکشن‌کم اچ‌تی‌سی با چه قابلیت‌هایی روانه‌ی بازار خواهد شد تا قادر به رقابت با محصولی چون GoPro باشد، هرچند به گواه تصاویر می‌توان سایز بسیار کوچک این محصول را به‌عنوان برگ برنده‌ی اچ‌تی‌سی برای دوربینش یاد کرد. همچنین باید به قابلیت ضدآب بودن این دوربین نیز اشاره کرد که با توجه به فرم‌فکتور این دوربین، حمل آن در آب بسیار ساده‌تر به‌نظر می‌رسد. اچ‌تی‌سی در تاریخ ۸ اکتبر یعنی ۱۶ مهرماه مراسمی را در شهر نیویورک برگزار خواهد کرد که به‌‌‌احتمال فراوان RECamera یکی از محصولات معرفی شده خواهد بود.

RECameraInt 2

نکته‌ی جالب توجه در این مورد تولید یک دوربین توسط اچ‌تی‌سی است. شاید بسیاری از کاربران در انتظار عرضه‌‌ی نسخه‌ای از اچ‌تی‌سی وان ام۸ به‌همراه دوربین وقی‌تری باشند، اما آنگونه که به‌نظر می‌رسد نباید در آینده‌ی نزدیک شاهد عرضه‌ی این تلفن‌هوشمند به بازار باشیم.

اطلاعات دیگری که معرفی ین دوربین در مراسم ۱۶ مهرماه را تصدیق می‌کند، اشاره به اپلیکیشنی جدیدی است که به‌نظر باری اتصال دوربین به تلفن‌هوشمند استفاده خواهد شد.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید