فلش زنون FS-X1 برای آیفون در فتوکینا 2016 معرفی شد

فلش زنون FS-X1 برای آیفون در فتوکینا 2016 معرفی شد

فوتوپرو در جریان برگزاری فتوکینا ۲۰۱۶ در کلن آلمان، فلش زنون FS-X1 را برای آیفون اپل رونمایی کرد.

دوربین گوشی‌های هوشمند در سال‌های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته‌اند و قادرند قابلیت‌های متعددی را در اختیار کاربران قرار دهند، بطوریکه شماری از دوربین گوشی‌های هوشمند عملکردی مشابه دوربین‌های کامپکت را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. اما از جمله‌ی نقاط ضعف این دوربین‌ها باید به نبود فلش‌های قدرتمند روی این دستگاه‌ها اشاره کرد. گوشی‌های هوشمند در بهترین حالت از فلش ال‌ای‌دی بهره می‌برند که نمی‌تواند آنچنان که باید نور مناسبی را نظیر فلاش‌های زنون در اختیار کاربران قرار دهد. حال آنکه فوتوپرو برای حل این مشکل در آیفون‌های اپل، فلاشی زنون را برای این گوشی‌های هوشمند تولید کرده است. 

عدد راهنمایی این فلش (Guide Number) برابر ۵.۶ بوده و قادر است ۵۳ درجه را در محور عمودی و ۶۶ درجه را در محور افقی تحت پوشش نور خود قرار دهد. این فلش با استفاده از بلوتوث که ۱۰ متر برد دارد به آیفون و اپلیکیشن دوربین متصل می‌شود. 

با استفاده از باتری شارژ شده این فلش می‌توان تا ۱۳۰ بار از آن استفاده کرد. مدت زمان مورد نیاز برای فلش بعدی ۳ تا ۶ ثانیه است. شارژ این محصول با استفاده از درگاه میکرو USB است که در آن تعبیه شده و برای شارژ باید یک و نیم ساعت صبر کرد. هنوز قیمت این محصول مشخص نشده است. 

منبع preview
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده