فرهنگ کاری درست؛ هواوی با هدیه‌ای ویژه، کارمندانش را شارژ کرد!

دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
هواوی میت ۶۰ / Huawei Mate 60 در دست پس زمینه مشکی
هواوی برای روحیه‌دادن به کارمندانش تصمیم گرفته است گوشی میت ۶۰ را رایگان در اختیار آن‌ها قرار دهد.
تبلیغات

چه مدیر شرکتی بزرگ در حوزه‌ی فناوری با ارزش تریلیون دلاری باشید چه مدیر رستورانی کوچک، اصلی کلیدی را باید بدانید: حفظ رضایت کارمندان، یکی از رمزهای موفقیت است. به بیان ساده، کارکنان راضی به‌طور معمول برای مدت طولانی‌تری در شغل باقی می‌مانند و به طور کارآمدتری کار می‌کنند که در نتیجه موجب افزایش سود می‌شود.

متأسفانه، همه‌ی شرکت‌ها اصل رضایت کارمند را به خوبی درک نمی‌کنند، اما برخی از شرکت‌ها عملکرد بسیار خوبی در این زمینه دارند. گزارش‌های اخیر نشان می‌دهند که هواوی به مناسبت جشن میانه‌ی پاییز، گوشی Huawei Mate 60 را به کارکنان خود هدیه داده است.

کارکنان هواوی در چین، عکس‌هایی از هدیه‌ی خود را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته‌اند. این بسته‌ی هدیه شامل گوشی هواوی میت ۶۰، ۶ عدد مون‌کیک (کیک ماه)، قوری، فنجان‌ و برگ‌ چای است.

میت ۶۰ یکی از جدیدترین گوشی‌های بازار چین است. این دستگاه ویژگی‌هایی که قیمتش را توجیه کنند دارد، اما همچنان قیمت گوشی موردبحث هواوی کم نیست. میت ۶۰ به عملکرد قابل‌قبول، ویژگی‌های نوآورانه و طراحی چشم‌نوازش شهره است.

هواوی در نامه‌ای به کارمندان، از آن‌ها به‌خاطر تلاش‌هایشان تشکر کرد؛ در این نامه آمده که هدیه‌ی میت ۶۰ راهی برای نشان دادن قدردانی از مشارکت کارکنان است. برخی از کارکنان گفته‌اند که تا ماه دسامبر (آذر و دی) قادر به دریافت هدیه خود نخواهند بود؛ بااین‌حال، حتی کسانی که باید صبر کنند، بابت این هدیه خوش‌حال‌اند.

شما کاربران زومیت چه دیدگاهی درباره‌ی اقدام هواوی دارید؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات