سفیران تپ‌سی بدون سقف، سهمیه بنزین دریافت خواهند کرد

سفیران تپ‌سی بدون سقف، سهمیه بنزین دریافت خواهند کرد

باتوجه به افزایش قیمت بنزین طی دو ماه اخیر، شرکت تپ‌سی تسهیلاتی جدید برای رانندگان خود در نظر گرفته است.

پس از آنکه از اواخر آبان‌ماه قیمت بنزین افزایش پیدا کرد، تاکسی‌های اینترنتی اقدام به ارائه‌ی تسهیلاتی به رانندگان کردند. حال تپ‌سی از تسهیلاتی جدید برای رانندگان رونمایی کرده که مختص رانندگانی است که در هفته بیش از هزار کیلومتر طی می‌کنند. براساس این طرح جدید، رانندگانی که در طول هفته بیش از ۱۰۰۰ کیلومتر (معادل ۷۰ لیتر سقف سهمیه تعیین شده توسط وزارت کشور) در تپ‌سی پیمایش داشته باشند، به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر مازاد بر ۱۰۰۰ کیلومتر، ۱۵ هزار تومان از تپ‌سی هزینه‌ی بنزین دریافت می‌کنند.

این سهمیه بدون سقف بوده و مازاد بر سهمیه‌ای است که پیش از این برای رانندگان تاکسی‌های اینترنتی در نظر گرفته شده بود. طی این طرح، خودروهای پلاک شخصی فعال در تپ‌سی بدون نیاز به ثبت‌نام، در ابتدای هر هفته مبلغ سهمیه‌ی خود را به‌صورت اعتبار در اپلیکیشن سفیران (رانندگان) دریافت می‌کنند. پیامک میزان پیمایش نیز شنبه هر هفته به صندوق پیام داخلی اپلیکیشن رانندگان ارسال می‌شود.

مبلغ کمک‌هزینه‌ی بلاعوض در نظر گرفته شده توسط تپ‌سی، به آن دسته از رانندگانی اختصاص می‌یابد که حتما ۱۰۰۰ کیلومتر پیمایش در نظر گرفته شده را به‌همراه مازاد آن در تپ‌سی طی کرده باشند.

شرکت تپ‌سی پیش از این نیز در راستای رفع نگرانی‌های رانندگان تاکسی‌های اینترنتی از افزایش قیمت بنزین، تمهیداتی انجام داده بود؛ از جمله انجام مذاکرات لازم در جهت تخصیص سهمیه بنزین به رانندگان تاکسی‌های اینترنتی و کاهش کمیسیون دریافتی از رانندگان تا زمان دریافت اولین نوبت سهمیه بنزین.

سهمیه‌بندی بنزین از تاریخ ۲۵ آبان ماه ۱۳۹۸ آغاز شد. طی این سهمیه‌بندی، قیمت بنزین به‌صورت آزاد به سه هزار تومان و بنزین سهمیه‌ای به ۱٫۵۰۰ تومان افزایش یافت. لازم به ذکر است سهمیه در نظر گرفته شده از طرف دولت برای تاکسی‌های اینترنتی، تا سقف ۳۰۰ لیتر در ماه است.


منبع تپ‌سی

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید