برترین استارتاپ‌های الکام استارز سال ۹۶ اعلام شدند

برترین استارتاپ‌های الکام استارز سال ۹۶ اعلام شدند

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، ۲۰ استارتاپ برتر شرکت‌کننده در سالن الکام استارز نمایشگاه الکامپ ۱۳۹۶ را اعلام کرد.

یکی از بخش‌های جذاب الکامپ ۹۶، سالن الکام‌استارز و رقابت میان استارتاپ‌های حاضر در این سالن بود. در این رقابت‌ها، هر یک از تیم‌ها ۲ دقیقه برای معرفی فعالیت‌های خود در برابر داوران فرصت داشتند. داوران این بخش از فعالان کارآفرینی و مدیران استارتاپ‌های موفق انتخاب شده‌اند. پرسش از ایده‌‌ها، مدل‌های کسب درآمد، تعداد کاربران و نحوه‌ی بازاریابی بخش مهمی از سؤالات داوران این بخش را به خود اختصاص داده بود. در نهایت، داوران با بررسی و اعطای نمره به هر یک از استارتاپ‌ها، به معرفی برترین‌ها پرداختند. 

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، ۲۰ استارتاپ برتر الکام استارز ۹۶ عبارتند از: نواک، بازار آنلاین خدمات استادکار، موزرا، برکت، لوکز، لینکپ، خانه داران و نولا، ویزلاک، چوبید، ردکالا، تحلیل ارتباط برنا، کامنت ماینر، پیاده، کیف پول شخصی نیوُ، ابر آروان، اسمارت وای‌فای، دیاگ، می‌بریم، کتابخوان الکترونیک خوانا و شباویز.

طبق نظر داوران، ۱۰ استارتاپ برتر امسال به شرح زیر هستند:

مشخصاتعنوان استارتاپ
۱تحلیل ارتباط برنا
۲موزرا
۳کامنت ماینر
۴بازار آنلاین خدمات استادکار
۵پیاده
۶نواک
۷برکت
۸کیف پول شخصی نیوُ
۹لوکز
۱۰ابر آروان

سه استارتاپ برتر در این رقابت‌ها، جوایز ویژه‌ای دریافت خواهند کرد.

رقابت‌های الکام استارز ۹۶ فرصت ویژه‌ای برای استارتاپ و کسب‌وکار‌های نوپا بود تا با معرفی برنامه‌ و فعالیت خود، نه‌تنها از نظر و مشاوره‌ی کارآفرینان و مدیران با‌سابقه‌ استفاده کنند، بلکه اقدام به جذب سرمایه‌گذار کنند. 

تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید