احتمال عرضه نسل جدید ایربادهای بی‌سیم سامسونگ با برند AKG

احتمال عرضه نسل جدید ایربادهای بی‌سیم سامسونگ با برند AKG

دنیای گجت‌های بی‌سیم از جذابیت بسیار زیادی برای کاربران و طرفداران برخوردار است و امروزه شرکت‌های زیادی درزمینه‌ی طراحی و ساخت گجت‌های بی‌سیم فعالیت می‌کنند.

سامسونگ که پیش‌از‌این شرکت هارمن کاردن را خریده بود، با هدف ایجاد یکپارچگی میان بخش‌های تولیدی خود در حوزه‌ی صوت و تصویر، مشغول ادغام بخش‌های مختلف این شرکت است. پیش‌از‌این نیز، سامسونگ ایربادهای خود را با نام Galaxy Buds معرفی و عرضه کرده بود که AKG وظیفه‌ی تنظیم صدای آن‌ها را داشت. حال به‌ لطف اطلاعاتی که توسعه‌دهندگان XDA از برنامه‌ی SmartThings سامسونگ به دست داده‌اند، اخبار و شایعاتی مبنی بر عرضه‌ی نسل جدید ایربادهای این شرکت با برند AKG در آینده‌ای نزدیک منتشر شده است که بی‌شک برای طرفداران این گجت‌های بی‌سیم خبری خوشحال‌کننده خواهد بود.

توسعه‌دهندگان XDA موفق شده‌اند آثاری از سه محصول معرفی‌نشده AKG را در به‌روزرسانی 1.7.33 از برنامه SmartThings پیدا کنند. هنوز هیچ اطلاعات موثقی درباره‌ی این محصولات ازجمله نحوه‌ی دسته‌بندی آن‌ها وجود ندارد؛ از‌این‌رو، حدس‌زدن مشخصات آن‌ها و مقایسه با نسل فعلی ایربادهای بی‌سیم سامسونگ کمی دشوار است.

هدست بی سیم

در تصویر سمت چپ بالا، هدست روی گوشی AKG Y400 را مشاهده می‌کنید که شباهت زیادی به هدست بی‌سیم 150دلاری AKG Y500 دارد و در تصویر سمت راست بالا، هدست دور گوشی بی‌سیم Y600 را می‌بینید. در تصویر پایین نیز ایرباد AKG N400 را مشاهده می‌کنید.

هدست بی سیم

این شرکت تا پیش‌از‌این، دو ایرباد بی‌سیم Y100 و N200 را به‌ترتیب با قیمت ۱۰۰ و ۱۵۰ دلار عرضه کرده است. توسعه‌دهندگان XDA بر این باور هستند که عرضه‌ی ایرباد بی‌سیم N400، تلاش این شرکت برای رقابت با ایربادهای ۲۵۰ دلاری Powerbeats Pro اپل است که بدنه‌ی جذاب و مستحکمی درکنار عمر ۹ ساعته‌ی باتری و گیره‌های پشت گوش به کاربران عرضه کرده است.

با توجه به اطلاعات موجود، هنوز به‌طور دقیق نمی‌توان درباره‌ی میزان عمر باتری در این گجت بی‌سیم سخنی گفت. برای مثال، ایربادهای Galaxy Buds در بخش باتری حداکثر می‌توانند به‌طور پیوسته ۶ ساعت موسیقی پخش کنند. تا این لحظه هیچ خبر یا اطلاعات جدیدی از زمان عرضه یا قیمت نهایی این گجت دردسترس نیست؛ اما می‌توان حدس زد که در رویداد معرفی گلکسی نوت 10، اطلاعات جدیدی از این ایرباد بی‌سیم منتشر خواهد شد.

دیدگاه شما درباره‌ی ایربادهای جدید سامسونگ چیست؟ آیا کره‌ای‌ها با عرضه نسل جدید ایربادهای بی‌سیم خود خواهند توانست در رقابت با سایر رقبا همچون اپل پیروز شوند یا هنوز برای تحقق این امر زمان زیادی نیاز است؟ دیدگاه‌های خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع androidpolice
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده