به‌روزرسانی گلکسی بادز سامسونگ، کیفیت پخش موسیقی و تماس تلفنی را بهبود می‌بخشد

به‌روزرسانی گلکسی بادز سامسونگ، کیفیت پخش موسیقی و تماس تلفنی را بهبود می‌بخشد

سامسونگ در جدیدترین به‌روزرسانی گلکسی بادز، به رفع برخی مشکلات پرداخته و ویژگی‌های جدیدی را نیز اضافه کرده است.

گلکسی بادز سامسونگ (Samsung Galaxy Buds) جزوی از بسته‌ی رایگان کره‌ای‌ها برای خریداران گوشی پرچم‌دار گلکسی اس ۱۰ (Galaxy S10) این شرکت بود؛ اما بعدها به‌دلیل اتمام موجودی، نسبتا کمیاب شد. اکنون در صورت تمایل می‌توانید با پرداخت مبلغ کامل، یک جفت گلکسی بادز خریداری کنید. قیمت گلکسی بادز سامسونگ در آمریکا ۱۳۰ دلار است؛ اما مشتریان بریتانیایی باید ۱۴۰ پوند برای خرید آن بپردازند.

گلکسی بادز سامسونگ از لحاظ قیمت، با ایرپاد اپل در یک طیف قرار دارد؛ اما در بحث کیفیت صدا، نظرات متفاوتی مطرح می‌شود. ناگفته نماند سامسونگ تابه‌حال چندین به‌روزرسانی برای گلکسی بادز منتشر کرده و با آن‌ها به رفع مشکلات گزارش‌شده از سوی کاربران پرداخته یا ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدیدی را اضافه کرده است. جدیدترین به‌روزرسانی این محصول، علاوه‌بر ارتقاء ویژگی‌ها، مشکل دیگری را نیز رفع می‌کند؛ به‌روزرسانی جزئی اخیر، کیفیت پخش موسیقی و تماس تلفنی را بهبود می‌بخشد.

به‌علاوه، سامسونگ خطای موقتی را که هنگام فعال‌شدن حالت Ambient Sound رخ می‌دهد، رفع کرده است. درنهایت، نشانگر میزان باتری باقی‌مانده، طوری اصلاح شده که کمترین میزان باتری باقی‌مانده بین دو ایرباد را نشان دهد.

کاربران گلکسی بادز می‌توانند به‌روزرسانی جدید را ازطریق برنامه‌ی Galaxy Wearable دانلود و نصب کنند؛ برای این منظور باید به قسمت تنظیمات یا Settings مراجعه کرده و در بخش About Earbuds گزینه‌ی Update earbuds را انتخاب کنند.

منبع phonearena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده