استودیو اسلیم، ساندبار با کروم کست داخلی و صدایی قدرتمند معرفی شد

استودیو اسلیم، ساندبار با کروم کست داخلی و صدایی قدرتمند معرفی شد

ساندبار جدید دیفینیتیو با کروم‌کست داخلی خود، امکان اتصال هم‌زمان چند دستگاه به آن را ازطریق وای‌فای و پخش هم‌زمان صدا از چند اسپیکر را نیز فراهم کرده است.

 استودیو اسلیم، ساندبار جدید شرکت دیفینیتیو تکنولوژی، در رویداد ایفا ۲۰۱۹ معرفی شد. این محصول جدید که قرار است همراه‌با ساب‌ووفر عرضه شود، طراحی شیک و باریکی دارد و شرکت سازنده‌ی آن مدعی است که این محصول رؤیای دوست‌داران سینما را برآورده می‌کند. استودیو اسلیم به کروم‌ کست داخلی مجهز است؛ بنابراین، به همان اندازه که بخشی از سینمای خانگی در منزل شما محسوب می‌شود، می‌توان آن را بخشی از وسایل خانه‌ی هوشمند نیز در نظر گرفت.

کروم‌کست داخلی این دستگاه به کاربران اجاره می‌دهد با استفاده از وای‌فای، فایل‌های موسیقی و پادکست و صدای رادیو گوشی هوشمند خود را با ساندبار پخش کنند. اتصال ازطریق کروم‌کست برخلاف اتصال با بلوتوث، امکان ارتباط چند وسیله به ساندبار را به‌صورت هم‌زمان فراهم می‌کند. شما می‌توانید زمانی‌که در خانه هستید، پخش فایل‌های موسیقی را به‌راحتی کنترل کنید. درضمن، می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن Google Home این ساندبار را به سایر اسپیکرهای مجهز به کروم‌کست متصل و صدا را در سراسر خانه پخش کنید.

چنانچه صاحب اسپیکرهای سازگار با فناوری Google Home مثل اسپیکر گوگل هوم مکس (Google Home Max) یا گوگل هوم هاب (Google Home Hub) باشید، می‌توانید با فرمان صوتی به گوگل اسیستنت داخلی این اسپیکرها، پخش موسیقی را در این ساندبار کنترل کنید.

ساندبار دیفینیتیو تکنولوژی استادیو اسلیم

صدای فراگیر

ساندبار  استودیو اسلیم در چپ و راست و مرکز درمجموع سه کانال دارد که با هفت مبدل و آمپلی‌فایر مجزا از یکدیگر تغذیه می‌شوند. طبق گفته‌ی طراحان دیفینیتیو تکنولوژی، این سیستم صوتی برای پیاده‌سازی صدای محیطی دقیق و بی‌نقص به‌منظور تجسم بهتر فضای فیلم، بستر صوتی گسترده‌ و فراگیری بازآفرینی می‌کند. افزون‌براین، کاربران می‌توانند با استفاده از کانال تنظیم‌شدنی مرکزی، صدای ساندبار را مطابق میل خود تنظیم کنند.

ساندبار استودیو اسلیم سه کانال دارد که با هفت مبدل و آمپلی‌فایر مجزا از یکدیگر تغذیه می‌شوند

در داخل این ساندبار، سه بلندگوی فرکانس بالای آلومینیومی یک‌اینچی گنبدی‌شکل و چهار بلندگوی فرکانس بالای سه‌اینچی تخم‌مرغی‌شکل به‌همراه ساب‌ووفر هشت‌اینچی باس صدای فیلم را تقویت می‌کنند که قطعا باعث لذت‌بردن کاربر از صدای فیلم می‌شود.

این ساندبار سه اکولایرز مختلف دارد که حالت‌های فیلم و موسیقی و شب را شامل می‌شود. طبق گفته‌ی طراحان دیفینیتیو تکنولوژی، حالت فیلم با هدف تقویت صدای بازیگران و جلوه‌های صوتی به‌منظور بهبود تجربه‌ی صدای فراگیر و حالت موسیقی با هدف تمرکز روی فرایندهای پیاده‌سازی و کاهش جزئیات صدا و ساده‌سازی آن طراحی شده است که به ایجاد بازآفرینی دقیق و ساده‌ی صدا و تولید صدایی منجر می‌شود که دوست‌داران حقیقی موسیقی به‌دنبال آن هستند.

حالت شب هم صدای خروجی و باس‌دار را برای ایجاد صدای آرام‌تر به‌منظور تماشای فیلم در آخر شب تنظیم می‌کند. درصورتی‌که این حالت فعال باشد، چنانچه فیلم پر از صحنه‌های انفجار باشد، صدای آن اطرافیان و همسایه‌ها را آزار نمی‌دهد.

ساندبار دیفینیتیو تکنولوژی استادیو اسلیم

استودیو اسلیم فقط از طریق یک کابل HDMI به تلویزیون متصل می‌شود و چنانچه تلویزیون شما فناوری HDMI ARC داشته باشد، با اتصال کابلی با این قابلیت، می‌توانید با ریموت کنترل تلویزیون نیز صدای ساندبار را کم و زیاد کنید. استفاده از یک کابل باعث می‌شود دیگر تجمع کابل‌های درهم‌پیچیده‌ی آزاردهنده در پشت تلویزیون را مواجه نشوید و طراحان ساندبار هنگام طراحی آن این موضوع را نیز در نظر داشته‌اند. ارتفاع ساندبار فقط پنج سانتی‌متر است؛ بنابراین، این دستگاه جلو لبه‌های پایین تلویزیون را نمی‌گیرد. درضمن، پنل بالایی آلومینیومی صیقل‌ داده‌شده‌ی ساندبار نیز نظر هر کسی را به خود جلب می‌کند.

قیمت این ساندبار باکیفیت ۹۹۹ دلار است که شاید شما را در خرید آن مردد کند؛ البته دستگاه‌های گران‌قیمت‌تر از این ساندبار نیز در بازار موجود است و اگر کیفیت و مشخصات آن در حد انتظار و مطابق با وعده‌های داده‌شده باشد، شاید ارزش هزینه‌‌کردن داشته باشد. 

منبع techradar
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده