گوگل زمین را بر روی 48 نمایشگر چسبیده به هم نمایش می دهد

گوگل زمین را بر روی 48 نمایشگر چسبیده به هم نمایش می دهد

در مرکز معماری و شهرسازی پاریس امکان مشاهده تصاویر بسیار زیبایی از همه نقاط زمین در ابعاد بزرگ فراهم شده است. در این مرکز یک نمایشگر به مساحت 40 متر مربع وجود دارد که تصاویر جذابی از زمین را با استفاده از سرویس Google Earth به نمایش می گذارد. در ادامه مطلب، ویدیو مربوط به این نمایشگر بزرگ را مشاهده می کنید.

Google Earth یک سرویس اعجاب انگیز از گوگل است که امکان مشاهده جستجو بر تمام نقاط زمین را به شما می دهد. همه آنچه برای مشاهده این تصاویر زیبا از زمین نیاز دارید یک کامپیوتر و یک اینترنت نسبتا پرسرعت است.

گوگل تصمیم گرفته مرزهای این تجربه جالب را در قالب پروژه Liquid Galaxy گسترش دهد.

Liquid Galaxy قابلیت مشاهده تصاویر Google Earth بر روی چند نمایشگر چسبیده به هم را فراهم می کند. با استفاده از Liquid Galaxy امکان سیاحت و مشاهده همه قسمت های مختلف زمین در ابعاد بزرگتر، امکان پذیر شده است.

اکنون پس از گذشت دو سال، Liquid Galaxy بزرگترین نمایشگر متشکل از 48 نمایشگرکوچکتر است که تصاویر حاصل از Google Earth را به نمایش می کشد. مساحت این نمایشگر 40 متر مربع و 100 میلیون پیکسل است. Liquid Galaxy در مرکز معماری و شهرسازی پاریس نگهداری می شود. ویدئو فوق این صفحه نمایش بزرگ را به خوبی نشان می دهد.

منبع: Ubergizmo.com

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده