آب‌گرم‌کن ۲۰۲۴ شیائومی با مخزن پرظرفیت و قابلیت‌های متنوع رونمایی شد

یک‌شنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۵
مطالعه 1 دقیقه
آب گرم کن شیائومی Miji P1
شیائومی آب‌گرم‌کن جدیدی به نام Mijia P1 را با طراحی خلاقانه‌ی دو مخزنه و فناوری ضدرسوب معرفی کرد.
تبلیغات

آب‌گرم‌کن هوشمند شیائومی Mijia P1 با ظرفیت ۶۰ لیتر رونمایی شد. این محصول با قیمت حدود ۲۸۲ دلار به‌فروش می‌رسد و می‌تواند نیاز خانواده‌های پرجمعیت یا افرادی را که مدت زیادی زیر دوش می‌‌مانند، به‌خوبی برآورده کند.

اولویت شیائومی در طراحی آب‌گرم‌کن Mijia P1، ارائه‌ی آب تمیز و بدون رسوب است. محفظه‌ی تصفیه‌کننده‌ی این آب‌گرمکن با خاصیت ۹۹٫۹ درصد ضدباکتری و ۹۹٫۵ درصد رسوب‌زدایی، در وقت و هزینه‌ی شما صرفه‌جویی می‌کند. P1 نمایشگر دیجیتال دارد و با وجود ظرفیت بالا، با طراحی جمع‌جورش فضای کمی را اشغال می‌کند.

توان بالا و مصرف بهینه، ازجمله ویژگی‌های کلیدی آب‌گرم‌کن شیائومی Mijia P1 هستند. به‌نوشته‌ی آی‌تی‌هوم، این مدل با المنت حرارتی ۳٬۳۰۰ وات و طراحی خلاقانه‌ی دو مخزنه، امکان انتخاب گرمایش در دو حالت تک مخزن یا دو مخزن را ارائه می‌دهد. به‌لطف این سیستم می‌توانید تا ۱۴۴ دقیقه به‌طور ممتد زیر دوش آب گرم باشید.

ایمنی و راحتی آب‌گرم‌کن Mijia P1 در سطح بالایی قرار دارند. این محصول از فناوری‌های پیشرفته‌ی ضدبرق‌گرفتگی بهره می‌برد و تنظیمات اعمال‌شده را حتی بعد از قطع برق به‌خاطر می‌سپارد.

آب‌گرم‌کن شیائومی از خروجی مجزای فاضلاب بهره می‌برد که تمیز کردن آن را آسان‌تر می‌کند. شرکت چینی برای اطمینان بیشتر خریداران، این محصول را با گارانتی کلی پنج‌ساله و گارانتی هشت‌ساله برای هرگونه نشتی مخزن داخلی عرضه می‌کند. P1 امکان اعمال تنظیم زمان و روشن‌شدن ازطریق اپلیکیشن موبایلی را دارد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات