شیائومی حالا گاز هوشمند هم دارد

سه‌شنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
اجاق گاز شیائومی Mijia S2
شیائومی اجاق‌ گاز هوشمند Mijia S2 را با قابلیت خاموش‌ شدن خودکار و عملکردهای جذاب دیگر معرفی کرد.
تبلیغات

شیائومی اجاق‌ گاز جدیدی تحت برند Mijia به‌نام S2 معرفی کرد که اکنون با قیمت ۱۶۸ دلار به‌صورت آنلاین به‌فروش می‌رسد.

اجاق‌ گاز هوشمند Mijia S2 به‌عنوان بخشی از بسته‌ی کامل با هود هوشمند Mijia Range Hood S2 با قیمت ۵۰۴ به‌فروش می‌رسد و بدین‌ترتیب مشتریان می‌توانند دو محصول را با قیمت مقرون‌به‌صرفه‌تر خریداری کنند.

ویژگی‌های کلیدی اجاق‌ گاز هوشمند Mijia S2

با توجه به مشخصات، اجاق‌ گاز هوشمند Mijia S2 از صفحه‌ی شیشه‌ای سفید خالص با بافت سفارشی و مشعلی با پوشش برنجی بهره می‌برد که رسانایی حرارتی بالایی دارد. این گاز به فناوری کاهش مصرف انرژی مجهز شده است و بازده حرارتی قابل‌ توجه ۶۸ درصد را ارائه می‌دهد.

طراحی مشعل دوحلقه‌ای اجاق‌ گاز شیائومی تا ۲۳۰ درجه گرمایش یکنواخت ارائه می‌دهد. این محصول برای کارایی بالا طراحی شده و شعله‌ی قدرتمند ۵۲۰۰ واتی دارد که آن را به‌ویژه برای نیازهای آشپزی چینی‌ها مناسب می‌کند. محصول مورد اشاره همچنین دارای عملکرد تایمر دوگانه است که از یک تا ۱۸۰ درجه تغییر می‌کند و پس‌ از سپری‌ شدن زمان مشخص، به‌طور خودکار گاز را خاموش می‌کند.

اجاق گاز شیائومی Miji S2
اجاق گاز شیائومی Miji S2
اجاق گاز شیائومی Mijia S2
اجاق گاز شیائومی Mijia S2

اجاق‌ گاز شیائومی با چندین لایه‌ی ایمنی ازجمله محافظت دربرابر شعله و پایه‌ی قابلمه‌ی ضدلغزش طراحی شده که تجربه‌ی آشپزی ایمنی را ارائه می‌دهد. این دستگاه همچنین دارای پایه‌ی قابل‌ تعویض است که باعث می‌شود نصب و تعویض آسانی داشته باشد. تمیز کردن این گاز با ویژگی‌هایی مثل محافظت سه‌گانه‌ از لکه‌ی روغن و طراحی چند تکه‌ی مشعل از تجمع کثیفی جلوگیری می‌کند.

سازگاری اجاق‌ گاز Mijia S2 با اکوسیستم Mi Home، ویژگی‌های هوشمندی مثل یادآوری از راه‌دور برای خاموش‌ کردن اجاق‌ گاز را دراختیار کاربران قرار می‌دهد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات