StanbyME؛ تلویزیون مجهز به باتری ال‌جی که می‌توان آن را روی پایه‌اش چرخاند

سه‌شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۵
مطالعه 3 دقیقه
ال جی تلویزیونی مجهز به باتری ساخته است که می‌توان آن را روی پایه چرخاند. این تلویزیون StanbyME نام دارد.
تبلیغات

تنها چند هفته تا برگزاری نمایشگاه CES ۲۰۲۲ باقی مانده است و مطمئنیم به‌زودی اخبار بسیاری درباره‌ی جدیدترین تلویزیون‌های OLED و مینی LED و میکرو LED منتشر خواهد داشت شد. بااین‌حال قبل از انتشار این اخبار، ال‌جی اعلامیه زودهنگامی به‌اشتراک گذاشته است تا خریداران دو تلویزیونی که قرار است سال آینده علاوه‌بر محصولات درنظرگرفته‌شده برای عرضه در CES را بشناسند.

LG StanbyME تلویزیونی ۲۷ اینچی است که می‌تواند به‌صورت بی‌سیم با باتری کار کند و روی پایه‌ی قابل‌تنظیم ارتفاع آن چرخانده شود. حتی می‌توانید این تلویزیون را از پایه‌اش جدا کنید و جای دیگری قرار دهید. هنگامی که این تلویزیون به پایه متصل می‌شود، می‌تواند بچرخد یا کج شود یا در حالت پرتره قرار گیرد.

تلویزیون StanbyME ال جی

ال‌جی می‌گوید StanbyME می‌تواند تا سه ساعت با هر بار شارژ دوام بیاورد؛ بنابراین، نباید نگران خاموشی آن هنگام پخش فیلم باشید؛ زیرا می‌تواند یک تا دو فیلم را به‌راحتی نمایش دهد. باوجوداین، اگر قصد دارید فیلم‌های طولانی مانند «ارباب حلقه‌ها» را تماشا کنید، به‌یاد داشته باشید که حتما باید تلویزیون به برق متصل باشد. ال‌جی پنل‌های اولد ۲۷ اینچی نمی‌سازد؛ در‌نتیجه در این محصول استفاده از نمایشگر LCD را شاهد هستیم. این شرکت هنوز جزئیاتی درباره‌ی وضوح یا ویژگی‌های دیگر مانند HDR به‌اشتراک نگذاشته است.

StanbyME از رابط صفحه‌نمایش لمسی برخوردار است و اپ‌های استریم مانند نتفلیکس و آمازون پرایم ویدئو و یوتیوب را ارائه می‌دهد. همچنین، از NFC پشتیبانی خواهد کرد. درضمن، یک پورت USB و حداقل یک ورودی HDMI برای این تلویزیون تعبیه شده است. بخش پشتی آن نیز روکش پارچه‌ای دارد.

ال‌جی Objet را نیز معرفی کرده است. این محصول تلویزیونی OLED با طراحی جذاب است که به‌جای نصب یا قرارگرفتن روی پایه‌های سنتی، به دیوار تکیه داده می‌شود. پوشش پارچه‌ای زیر صفحه‌نمایش ۶۵ اینچی را می‌توان با کنترل از راه دور بالا یا پایین آورد. به‌گفته‌ی ال‌جی، این پارچه قابل‌تعویض است و در سه رنگ عرضه می‌شود که همگی کار «نوآوران پارچه دانمارکی، کوادرات» هستند.

تلویزیون StanbyME ال جی

مانند تلویزیون OLED رول‌شونده، این تلویزیون هم حالات مختلفی را در‌اختیار کاربر قرار می‌دهد. حالت‌های مختلفی مانند Full View (نمایش کامل صفحه) و Line View (نمایش ویجت‌هایی مانند آ‌ب‌و‌هوا و موسیقی) برای این تلویزیون تعبیه شده‌اند. به‌نظر می‌رسد Objet تلاش ال‌جی برای تصاحب بیشتر تلویزیون‌های «سبک زندگی» سامسونگ مانند The Frame است.

تلویزیون StanbyME ال جی

Objet از پنل OLED Evo استفاده می‌کند که اولین‌بار در سری G1 سال ۲۰۲۱ معرفی شد و حداکثر روشنایی بیشتری از OLED‌های قدیمی ال‌جی ارائه می‌دهد. در بخش صدا نیز، سیستم صوتی ۴.۲ کاناله ۸۰ واتی در دستگاه تعبیه شده است. ال جی در‌حال‌حاضر جزئیات قیمت یا انتشار را برای StanbyME یا Objet اعلام نکرده است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات