آغاز پیش‌فروش دستگاه تصفیه آب شیائومی در چین

آغاز پیش‌فروش دستگاه تصفیه آب شیائومی در چین

شیائومی پیش‌فروش Mi Water Purifier 1200G را در چین آغاز کرده است. این دستگاه تصفیه آب ۲۹۹۹ یوان (۴۶۲ دلار) قیمت دارد. 

شیائومی به‌تازگی محصولی با نام Mi Water Purifier 1200G برای پیش‌فروش در بازار چین عرضه کرده است؛ این دستگاه یک تصفیه‌کننده آب است که با قیمت ۲۹۹۹ یوان (۴۶۲ دلار) به فروش می‌رسد و می‌توان آن را پرداخت ودیعه‌ی ۵۰۰ یوانی پیش‌خرید کرد. شرکت سازنده اعلام کرده است که این محصول از تاریخ ۴ مرداد (۲۶ جولای) به‌صورت رسمی در این کشور برای فروش عرضه می‌شود.

به گزارش Gizmochina، دستگاه Mi Water Purifier 1200G به فناوری نوآورانه تصفیه دوگانه RO مجهز شده که طبق ادعای شیائومی، به مقدار بالاتر جریان آب، نسبت آب خالص هدررفته کمتر و عمر فیلتر بیشتر رسیده است.

گفته می‌شود تصفیه‌کننده آب شیائومی دارای سرعت توزیع  ۳٫۲ لیتر در دقیقه است و برای پر کردن یک لیوان با ۱۵۰ میلی‌لیتر آب، تنها حدود ۳ ثانیه زمان نیاز دارد و  پر کردن یک کتری ۱ لیتری توسط آن ۱۸٫۹ ثانیه زمان می‌برد.

تصفیه آب Mi Water Purifier 1200G

به گفته‌ی شیائومی، پساب دستگاه توسط فیلتر اصلی RO  و سپس توسط فیلتر کمکی آن تصفیه می‌شود. در حالت Lifting نسبت آب خالص به فاضلاب ۵:۱ است و در حالت استاندارد این نسبت به ۳:۱ می‌رسد.

از فاضلاب تولیدشده پس از تصفیه می‌توان برای شستن ظروف، آبیاری گیاهان و تمیزکاری استفاده کرد. بخش دوم فیلتر RO از قسمت اصلی فیلتر این دستگاه محافظت می‌کند. فیلتر RO دارای فناوری جداساز و ضد انسداد است که می‌تواند عملکرد طولانی‌مدت پنج‌ساله و بدون خرابی ارائه بدهد.

Mi Water Purifier 1200G دارای هشت سطح فیلتراسیون عمیق است که می‌تواند مواد مضر مانند باکتری‌ها، فلزات سنگین و محصولات ضد عفونی‌کننده را فیلتر و آب را عمیقاً تصفیه کند تا به کیفیت مورد نیاز برای آشامیدن برسد. استفاده از طرح جدید پمپ ۸ حفره‌ای می‌تواند به‌طور مؤثری راندمان تأمین آب را بهبود ببخشد. با کاهش سرعت پمپ و متعادل‌سازی گشتاور آن، صدا و ارتعاش این بخش به‌طور مؤثر‌ی کاهش می‌یابد.

این دستگاه با فناوری بازگشت آب تصفیه‌شده همراه است. هنگامی که تصفیه‌کننده شیائومی در حال کار کردن نیست، آب به منبع اصلی برمی‌گردد تا اطمینان حاصل شود آب خالص در انتهای فیلتر RO گردش دارد و بدین شکل از نفوذ فاضلاب جلوگیری می‌شود.

منبع gizmochina
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده