هوش مصنوعی سامسونگ به گلکسی بادز اضافه شد

سه‌شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۱
مطالعه 2 دقیقه
گلکسی بادز ۲ سامسونگ
سامسونگ قابلیت ترجمه‌ی زنده را به هدفون‌های خود اضافه کرد. این قابلیت از هوش مصنوعی نشئت می‌گیرد.
تبلیغات

سامسونگ اعلام کرده است که هندزفری‌های گلکسی بادز ۲ پرو و گلکسی بادز ۲ و گلکسی بادز FE اکنون به ویژگی‌ ترجمه‌ی زنده‌ی تماس‌های صوتی مجهز شده‌اند.

سامسونگ در رویداد آنپکد ۲۰۲۴ سرویس هوش مصنوعی Galaxy AI را برای گوشی‌های سری گلکسی S24 به‌نمایش گذاشت و اعلام کرد که برخی از این ویژگی‌ها به‌تدریج ازطریق به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری، وارد محصولات قدیمی‌تر نیز خواهند شد. حالا این شرکت از ورود قابلیت ترجمه‌ی زنده به هدفون‌های بی‌سیم خود خبر داده است.

گوشی لکسی s24 در کنا گلکسی بادز و نوشته ویژگی ترجمه همزمان به گلکسی بادز آمد

برای ویژگی‌های ترجمه‌ی زنده و تفسیر جمله، به اتصال اینترنت نیازی نیست و این مورد با گلکسی اس ۲۴ نیز همخوانی دارد. با‌این‌حال، سامسونگ افزوده است که اجرای این قابلیت‌ها نیازمند وجود تلفن‌های سری گلکسی اس ۲۴ است.

ویژگی ترجمه‌ی زنده (Live Translation) امکان ترجمه‌ی هم‌زمان تماس‌ها را ازطریق گوشی سامسونگ فراهم می‌کند؛ در‌حالی‌که کاربران ازطریق هندزفری سامسونگ مشغول مکالمه با طرف مقابل می‌شوند.

طبق گفته‌ی سامسونگ، کاربران می‌توانند مستقیماً در میکروفون صحبت کنند و صدای ترجمه‌شده‌ی آن‌ها از‌طریق گوشی سری اس ۲۴ می‌توان شنید.

گلکسی بادز ۲ پرو که جزو بهترین هدفون های بی‌ سیم است، صدای ۲۴ بیتی Hi-Fi و صدای فراگیر ۳۶۰ درجه‌ی تقویت‌شده و حذف نویز فعال (ANC) را دارد.

غول فناوری کره‌ای قصد دارد ویژگی‌های Galaxy AI را وارد سری گلکسی S23 و دیگر دستگاه‌ها کند. مشخص نیست که گوشی‌های قدیمی برای استفاده از امکان ترجمه‌ی هم‌زمان، با گلکسی بادز سازگار خواهند بود یا خیر.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات