نقش هوش مصنوعی کوپایلت در ویندوز ۱۱ پررنگ‌تر شد

جمعه ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۰
مطالعه 2 دقیقه
دکمه‌ی کوپایلت در کیبورد
کوپایلت در ویندوز ۱۱ به‌روزرسانی جدیدی دریافت کرده است تا تجربه‌ی کاربری بهتری را فراهم کند.
تبلیغات

مایکروسافت به‌روزرسانی‌‌ جدیدی را در ابزارهای هوش مصنوعی ویندوز ۱۱ اعمال کرده که یکی از آن‌ها، بزرگ‌تر شدن ابعاد صفحه‌ی چت‌بات کوپایلت است تا کاربران راحت‌تر بتوانند با دستیار هوشمند مایکروسافت کار کنند.

شیلپا رانگاناتان، معاون ارشد اجرایی ویندوز در مایکروسافت، این خبر را در صفحه‌ی ایکس خود به‌اشتراک گذاشته و اعلام کرده است که پنجره‌های گفت‌وگو برای کوپایلت اکنون به‌طور پیش‌فرض با فضای بزرگ‌تری راه‌اندازی می‌شوند که تغییری کوچک اما مهم در پاسخ به درخواست کاربران است.

پنجره کوپایلت در ویندوز ۱۱

رانگاناتان تأکید کرد که کاربران همچنان می‌توانند اندازه‌ی پنجره‌ی کوپایلت را به‌دلخواه خود تغییر دهند و امکان بازگشت به‌حالت پنجره‌ی کناری باریک نیز وجود دارد. او به احتمال فراهم‌شدن گزینه‌های بیشتر در آینده (از جمله امکان نمایش تمام‌صفحه‌ی پنجره‌ی کوپایلت) اشاره کرد.

علاوه‌بر بزرگ‌تر شدن اندازه‌ی پنجره‌ی کوپایلت به‌طور پیش‌فرض، کاربران اکنون دکمه‌ای اختصاصی‌ برای نمایش کوپایلت در کنار پنجره‌ی نرم‌افزارهای دیگر خواهند دید. این ویژگی به کوپایلت اجازه می‌دهد که نیمی از صفحه را همراه با هر برنامه‌ی باز دیگری پوشش دهد و با یک کلیک دیگر روی دکمه، بلافاصله به حالت اول باز می‌گردد.

با توجه به اینکه دستیار هوش مصنوعی ردموندی‌ها برای نمایش در حالت تحت وب پیاده‌سازی شده و به‌طور پیش‌فرض در مرورگر اج قرار دارد، پشتیبانی از حالت تمام‌صفحه امکان‌پذیر خواهد بود. به کاربران توصیه شده است که از نصب جدیدترین نسخه‌ی Microsoft Edge اطمینان حاصل کنند تا به ویژگی‌های جدید دسترسی داشته باشند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات