قاب‌های چرم اصل آیفون ۱۵ بیش از ۲ هزار دلار قیمت دارند

شنبه ۹ دی ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۰
مطالعه 2 دقیقه
کار با آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس
شرکت کاویار قاب‌های جدیدی برای آیفون ۱۵ پرو و ۱۵ پرو مکس تولید کرده است که حدود ۲ هزار دلار قیمت دارند.
تبلیغات

اپل شهریور امسال علاوه‌بر رونمایی سری آیفون ۱۵، قاب‌ محافظ FineWoven را معرفی کرد و تصمیم گرفت به‌عنوان بخشی از تلاش‌های زیست‌محیطی‌اش، فروش لوازم جانبی چرمی را متوقف کند.

قاب‌های پارچه‌ای FineWoven گوشی آیفون انتقادهای زیادی را به‌دنبال داشتند. برخی از طبیعی‌نبودن چرم گله می‌کردند و برخی دیگر مقاومت آن‌ها را کافی نمی‌دانستند.

به‌منظور رفع ایرادها، شرکت Caviar مستقر در دبی که با تولید دستگاه‌های لوکس سفارشی شناخته شده است، محافظ‌های FineWoven اپل را با چرم اصلی برند Hermes جایگزین کرد.

قاب گوشی آیفون ۱۵ پروچرمی قهوه‌ای
Fine Brown
قاب گوشی آیفون ۱۵ پرو مکس چرمی نارنجی
Fine Orange
قاب گوشی آیفون ۱۵ پرو مکس چرمی آبی
Fine Blue

کاویار می‌گوید که از روی قاب‌های FineWoven اپل، پوشش پارچه‌ای را ضمن حفظ قابلیت مگ‌سیف، با چرم طبیعی Hermes جایگزین کرده‌ است که در سه رنگ نارنجی، آبی و قهوه‌ای عرضه می‌شوند.

قاب نارنجی با چرم Hermes Epsom پوشیده شده است؛ در‌حالی‌که قاب‌های آبی و قهوه‌ای روکش چرم Hermes Togo دارند. هر سه قاب تاج برجسته‌ی کاویار را دارند که از آلیاژ جواهرات ساخته و با طلای ۲۴ عیار روکش شده است.

قاب‌های چرمی Caviar برای آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس و آیفون ۱۵ پرو مکس، ازطریق وب‌سایت کاویار به‌ترتیب با قیمت ۲٬۰۶۰ و ۲٬۱۳۰ و ۲٬۲۰۰ دلار فروخته می‌شوند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات