کنزینگتون از شارژر چندمنظوره جدیدی برای محصولات اپل رونمایی کرد

کنزینگتون از شارژر چندمنظوره جدیدی برای محصولات اپل رونمایی کرد

کنزینگتون سیستم شارژ چندمنظوره جدیدی با نام استودیوکدی را رونمایی کرده است که می‌تواند هم‌زمان چهار دستگاه را شارژر کند.

کنزینگتون سازنده محبوب لوازم جانبی به‌تازگی شارژر چندمنظوره‌ای موسوم به استودیوکدی (StudioCaddy) را برای طرف‌داران محصولات اپل رونمایی و عرضه کرده است که از شارژ بی‌سیم مبتنی بر استاندارد Qi یکپارچه پشتیبانی می‌کند و به‌منظور کاهش فضا شارژ برای تمامی محصولات غول دنیای فناوری طراحی شده است.

استودیوکدی از دو جزء مجزا شامل شارژر و پایه نگهدارنده تشکیل شد و پدهای شارژ دوگانه Qi نیز آن را همراهی می‌کنند. یک شارژر تخت فرورفته به‌عنوان محل قرارگیری هدفون‌های کاملا بی‌سیم ایرپاد درنظر گرفته شده است؛ درحالی‌که یک پایه شارژ زاویه‌دار، گوشی‌های آیفون ۸ به بعد را به‌صورت عمودی شارژ می‌کند. در مشخصات این محصول آمده است که می‌تواند ایرپاد را با سرعت ۵ وات و گوشی‌های آیفون را با سرعت ۱۰ وات شارژ کرد. افزون بر این، یک درگاه USB-C و یک درگاه USB-A نیز وجود دارد که به ترتیب از حداکثر سرعت شارژ ۲۰ و ۱۲ وات پشتیبانی می‌کنند.

شارژر چندمنظوره کنزینگتون

همان‌طور که پیش‌تر گفتیم این محصول از دو جزء به‌صورت ماژولار تشکیل شده است و درواقع، پخش دوم محل قرارگیری مک‌بوک و آیپدها محسوب می‌شود که به‌صورت مغناطیسی می‌توان آن را به بخش نخست متصل کرد. این پایه نگه‌دارنده می‌تواند به‌صورت سیمی و طریق درگاه‌های تعبیه‌شده مک‌بوک و آیپد را شارژ کند. شارژر یادشده هم‌اکنون از طریق وب‌سایت رسمی کنزینگتون با قیمت ۱۸۰ دلار دردسترس است.

برای مطالعه‌ی تمام مقالات مرتبط با اپل به این صفحه مراجعه کنید.
منبع APPLEINSIDER

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید