ریزر از موس، موس پد و کیبورد جدید خود رونمایی کرد

ریزر از موس، موس پد و کیبورد جدید خود رونمایی کرد

ریزر با معرفی چند لوازم جانبی جدید، حوزه‌ی کاری‌اش را اندکی تغییر داده است. این شرکت که شناخته‌شده‌ترین محصولاتش، لوازم جانبی بازی هستند، این‌بار یک کیبورد و موس حرفه‌ای را برای کارکردن در منزل معرفی کرده است.

آلوین چئونگ، نایب رئیس واحد تجارت لوازم جانبی شرکت ریزر می‌گوید: «اغلب لوازم‌ جانبی که در دفاتر کاری استفاده می‌شوند، طراحی‌ و فناوری خسته‌کننده‌ای دارند و مانعی برای کاربر در محل کارش هستند. من افتخار می‌کنم که این مجموعه لوازم جانبی که امروز همراه‌با شریکمان، هیومن اسکیل- (Humanscle) رونمایی کردیم، این مشکلات را برطرف می‌کند. ما قویا باور داریم که تجربه و خلاقیت مشترکمان، بازدهی محل کار را به سطح بالاتری می‌رساند».

دکمه‌های کیبورد نوع پرو ریزر دارای نور پشتی هستند که توسط LEDهای سفید تأمین می‌شود و می‌توانند تا سقف ۸۰ میلیون ضربه دوام بیاورند. این دکمه‌ها یک پوشش نرم دارند که تایپ‌کردن راحت را در تمام طول روز میسر می‌کنند. این کیبورد ۱۴۰ دلاری ازطریق ارتباط بی‌سیم و بلوتوث می‌تواند به همه‌ی دستگاه‌ها وصل شود و دکمه‌هایی قابل برنامه‌ریزی دارد که امکان ضبط ماکرو (ضبط کارهای کاربر با کیبورد) را فراهم می‌آورند.

کیبور ریزر

به‌علاوه، شرکت ریزر یک موس بسیار ارگونومیک نیز طراحی کرده که برای کار کردن در تمام طول روز مناسب است و دست کاربر را خسته نمی‌کند. ریزر برای این کار از شرکت هیومن‌اسکیل که به‌عنوان متخصص ساخت دستگاه‌های ارگونومیک در دنیا شناخته می‌شود، کمک گرفته است.

این موس طوری طراحی شده است تا مچ شما را در وضعیت طبیعی ۳۰ درجه قرار دهد تا از ایجاد مشکلاتی مثل تاندونوز و سندرم تونل کارپال جلوگیری کند. پشتیبانی این موس از کف دست، شست و انگشت کوچک، از خسته‌شدن دست شما جلوگیری می‌کند.

موس ریزر

موس پرو کلیک ۱۰۰ دلاری ریزر دارای دکمه‌هایی قابل برنامه‌ریزی و قابلیت اتصال هم‌زمان به چهار دستگاه ازطریق بلوتوث است. به ادعای شرکت ریزر، باتری این موس می‌تواند با یکبار شارژ، تا ۴۰۰ ساعت کار کند و ماندگاری این موس، ۵۰ میلیون کلیک است. این موس مجهز به حسگر نوری پیشرفته‌ی 5G ریزر است.

برای این موس یک موس‌پد پرو کوسن‌دار با سطحی دارای پوشش مایکروویو طراحی شده است که با قیمت ۱۰ دلار به فروش می‌رسد. این موس‌پد مجهز به یک لایه‌ فوم فشرده پشتی است که به هیچ وجه سر نمی‌خورد.

گذشته از همه‌ی این‌ها، شما می‌تواند بعد از پایان روز کاریتان با این موس و کیبورد، شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت را بازی کنید.       

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده