استون مارتین DBS نسخه‌ یادبود بیژن پاکزاد به‌زودی رونمایی می‌شود

استون مارتین به‌زودی در رویداد سالانه‌ی مانتری، نسخه‌ی ویژه‌ی بیژن DBS سوپرلجرا را رونمایی خواهد کرد. این خودرو برای گرامی‌داشت بیژن پاکزاد تولید می‌شود.

خانواده‌ی استون مارتین DBS سوپرلجرا در حال گسترش است و شرکت سازنده قصد دارد در نمایشگاه خودرو هفته‌ی آینده‌ی مانتری، نسخه‌ی مخصوص «بیژن» را معرفی کند. این خودرو به یادبود خانه مد و طراحی بیژن پاکزاد در بورلی‌هیلز آمریکا و با همکاری واحد Q استون مارتین تولید می‌شود.

استون مارتین بیژن ادیشن

استون مارتین تاکنون مشخصات خودرو جدید را مخفی نگه داشته است؛ اما به‌گفته‌ی این شرکت، خودرو جدید DBS در دو مدل کوپه و ولانته ساخته می‌شود. هریک از نمونه‌های خودرو جدید استون مارتین با رنگ زرد مخصوص و الگوی متفاوت روی رنگ کاپوت معرفی و در بدنه‌ی آن‌ها از ویژگی‌های منحصربه‌فرد دیگری همچون بال عقب با طرح برند بیژن نیز استفاده می‌شود.

استون مارتین بیژن ادیشن

در داخل کابین استون مارتین نسخه‌ی بیژن DBS، از چرم طبیعی تمساح و نشان برند بیژن استفاده می‌شود. خریداران می‌توانند به‌صورت سفارشی حرف اول نام و نام‌‌خانوادگی خود را نیز در پوشش صندلی‌ها حک کنند. تاکنون قیمت دقیق استون مارتین DBS بیژن مشخص نشده است؛ اما خریداران می‌توانند مدل جدید استون مارتین را از خانه‌ی طراحی بیژن یا نمایندگی‌های استون مارتین سفارش بدهند.

استون مارتین بیژن ادیشن

خودرو جدید استون مارتین عضو جدید خانه‌ی طراحی بیژن می‌شود که تاکنون، خودروهایی همچون بوگاتی ویرون و رولزرویس فانتوم را به خود دیده است. جدا از سوپراسپرت جدید DBS سوپرلجرا، استون مارتین مدل‌های DB4 GT زاگاتو و ابرخودرو والهالا (Valhalla) را نیز در رویداد مانتری به‌نمایش خواهد گذاشت.

استون مارتین بیژن ادیشن

ابرخودرو جدید استون مارتین نیز با همکاری ادرین نویی و فناوری‌های پیشرفته‌ی تیم فرمول یک ردبول تولید شده است. پس از مدل‌های والکری و والکری AMR Pro، این سومین ابرخودرو موتورمیانی استون مارتین محسوب می‌شود؛ اما والهالا در مقایسه با دو مدل دیگر برای راندن در شهر مناسب‌تر خواهد بود.

استون مارتین بیژن ادیشن

استون مارتین والهالا از پیشرانه‌ی ۶ سیلندر توربوشارژ و سیستم هیبریدی با باتری‌های برقی بهره می‌برد که درمجموع قدرتی درحدود هزار اسب‌بخار تولید خواهد کرد. از این خودرو که در جدیدترین فیلم جیمز باند نیز نقش ایفا خواهد کرد، فقط پانصد دستگاه تولید خواهد شد.

منبع carscoops

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید