آلفارومئو خودرو فرمول یک فصل ۲۰۱۹ را رونمایی کرد

آلفارومئو خودرو فرمول یک فصل ۲۰۱۹ را رونمایی کرد

پس از مرسدس، فراری و ردبول، سرانجام تیم فرمول یک آلفارومئو سائوبر نیز، خودروی فصل ۲۰۱۹ خود را در اسپانیا معرفی کرد. 

درحالی‌که این روزها تمرین پیش‌فصل مسابقات فرمول یک ۲۰۱۹ در کاتالونیا اسپانیا برگزار می‌شود، آلفارومئو سائوبر آخرین تیمی است که خودرو جدید خود را به نمایش گذاشت. پیش از این تیم‌های بزرگ از جمله مرسدس بنز، فراری، ردبول، مک‌لارن، رنو و ویلیامز خودروهای خود را رونمایی کرده‌ بودند. آلفارومئو در فصل جدید با نام خود در مسابقات شرکت می‌کند و مانند فصل‌ گذشته تحت نام سائوبر قرار ندارد. سائوبر سال گذشته در جدول رده‌بندی تیمی به جایگاه هشتم رسید و امیدوار است که در فصل ۲۰۱۹ بتواند با کمک خودرو و رانندگان جدید، عنوان بهتری به دست بیاورد. 

Alfa Romeo Formula One car / خودرو فرمول یک آلفا رومئو

در فصل جدید فرمول یک، آلفارومئو سائوبر با کیمی رایکونن، راننده سابق فراری و آنتونیو جوویناتزی در مسابقات حضور می‌یابد. شاید بسیاری از علاقه‌مندان به مسابقات فرمول یک منتظر خودرویی بودند که قرار است کیمی رایکونن در فصل جدید با آن رانندگی کند. در مراسمی با حضور رانندگان و فردریک وسوئر به‌عنوان مدیر تیم، در پیست بارسلونا از خودرو آلفارومئو C38 با ترکیب رنگ سفید و قرمز رونمایی شد. 

Alfa Romeo Formula One car / خودرو فرمول یک آلفا رومئو

کیمی رایکونن در سال ۲۰۰۷ با اختلاف یک امتیاز رانندگان تیم مک‌لارن (فرناندو آلونسو و لوئیس همیلتون) را پشت سر گذاشت و به مقام قهرمانی جهان رسید. اولین پیروزی رایکونن در فرمول یک در سال ۲۰۰۳ با گرندپری مالزی رقم خورد و آخرین آن در سال ۲۰۱۸ در گرندپری آمریکا ثبت شد. رایکونن در مجموع ۲۱ جایزه بزرگ را با پیروزی به پایان رسانده است. راننده ۳۹ ساله فنلاندی امسال با جوویناتزی، راننده ۲۵ ساله ایتالیایی پشت فرمان خودرو آلفارومئو قرار می‌گیرد؛ جوویناتزی تاکنون دو بار سابقه حضور در مسابقات گرندپری فرمول یک را در کارنامه دارد.


منبع autoblog

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید