سامسونگ تأیید کرد گلکسی تب اس 6 با قابلیت 5G در راه است

به‌تازگی در وب‌سایت کره‌ای سامسونگ عنوان شده است نسخه‌ی 5G گلکسی تب اس ۶ به‌زودی معرفی خواهد شد؛ تبلتی که به‌جز برخورداری از قابلیت 5G، هیچ اطلاعات دیگری از آن در دست نیست.

سامسونگ تب اس ۶ با پشتیبانی از 5G به‌زودی دردسترس خواهد بود. دیروز برای اولین‌بار نسخه‌ی 5G گلکسی تب اس ۶ در صفحه‌ی تبلیغات وب‌سایت و پشتیبانی رسمی سامسونگ دیده شد. درباره‌ی قیمت و دیگر مشخصات تبلت پرچم‌دار سامسونگ، به‌جز اضافه‌شدن 5G اطلاعات دیگری در دست نیست. همچنین، تاریخی برای معرفی این تبلت سامسونگ عنوان نشده است.

تبلت مذکور از زمانی‌که تأیید Bluetooth SIG و Wi-Fi Alliance را دریافت کرد، شایعات عرضه‌ی آن قوت گرفت. این احتمال وجود دارد که مشخصات نسخه‌ی 5G تقریبا همانند مدل تب اس ۶ باشد که سپتامبر (شهریور) معرفی شد. تب اس ۶ به تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۵۵ مجهز است طبق گزارش‌ها، هواوی نیز مشغول کار روی تبلت 5G است؛ اما زمان معرفی تبلت هواوی مشخص نیست.

گلکسی تب اس 6

با بررسی‌های انجام‌شده روی گلکسی تب اس ۶، این تبلت برای توجیه هزینه و موجودیت خود باید کاری بیشتر از پخش ویدئو انجام دهد؛ دستگاهی که برای انجام کارهای حرفه‌ای هم مناسب باشد. تب اس ۶ با وجود صفحه‌نمایش زیبا و طراحی صاف و صیقلی و عملکرد سریع، به‌دلیل قابلیت‌های نرم‌افزاری ناامیدکننده و اشکالات بی‌شمار ضعیف عمل می‌کند. هنوز معلوم نیست استفاده از فناوری 5G می‌تواند به تبلت پرچم‌دار سازنده‌ی کره‌ای کمک کند یا خیر.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید