آئودی TT مدل ۲۰۱۹ معرفی شد

مدل‌های کوپه و رودستر آئودی TT مدل ۲۰۱۹ با بهره‌گیری از سه پیشرانه مختلف و قابلیت‌های استاندارد بیش‌تر تا اواخر سال جاری به بازار عرضه خواهند شد.

بروزرسانی آئودی برای نسخه‌های کوپه و رودستر خودروی آئودی TT مدل ۲۰۱۹ بسیار کم است. تفاوت بین آئودی TT جدید و مدل‌های قبلی آن بدون نگاه عمیق و دقیق، قابل شناسایی نیست. با این حال به این معنا نیست که تغییراتی در مدل ۲۰۱۹ آئودی TT وجود ندارد. آن‌طور که گفته می‌شود از پیشرانه‌های جدید و قابلیت‌های استاندارد زیادی در مدل ۲۰۱۹ استفاده می‌شود که با نمای بیرونی بروزشده همراه است.

آئودی TT مدل ۲۰۱۹ با پیشرانه ۲.۰ لیتری توربوشارژ با دو سطح عملکردی متفاوت و در سه تریم 40 TFSI، 45 TFSI و 45 TFSI کواترو عرضه خواهد شد. مدل پایه پیشرانه 40 TFSI قادر است ۱۹۷ اسب بخار قدرت و ۳۲۰ نیوتن‌متر گشتاور تولید کند. پیشرانه‌های 45 TFSI و TFSI کواترو نیز به ۲۴۵ اسب بخار قدرت و ۳۷۰ نیوتن‌متر گشتاور فراهم می‌کنند. همچنین پیشرانه ۲.۰ لیتری آئودی TTS می‌تواند ۳۰۶ اسب بخار قدرت و ۴۰۰ نیوتن‌متر گشتاور ارائه دهد.

2019 Audi TT / آئودی TT مدل 2019

مدل‌های محرک جلو 40 TFSI و 45 TFSI دارای جعبه دنده ۶ سرعته دستی یا هفت سرعته S Tronic هستند. در مقابل جعبه دنده S Tronic به عنوان تنها گزینه برای تیپ 45 TFSI کواترو شناخته می‌شود. تیپ TTS نیز همراه با سیستم تمام چرخ محرک کواترو و جعبه دنده هفت سرعته S Tronic به عنوان گزینه‌های استاندارد عرضه خواهد شد. 

2019 Audi TT / آئودی TT مدل 2019

در مدل ۲۰۱۹، آئودی میزان تجهیزات استاندارد ارائه شده در خودروی TT را گسترش می‌دهد. در حال حاضر امکانات استاندارد شامل  قابلیت رانندگی با فرمان‌پذیری دینامیک آئودی، آینه‌های گرم شونده، حسگرهای نور و باران، فرمان چندکاره و صفحه داشبورد مجازی آئودی است. همچنین پورت‌های USB روشن و اتصال بلوتوث به عنوان دیگر گزینه‌های استاندارد مطرح هستند. از رینگ‌های ۱۷ اینچی در تیپ‌ TT و رینگ‌های ۱۸ اینچی در تیپ TTS به عنوان گزینه استاندارد استفاده می‌شود؛ گزینه‌های اختیاری نیز شامل رینگ‌های ۱۹ و ۲۰ اینچی خواهد بود.

2019 Audi TT / آئودی TT مدل 2019

ویژگی‌های ظاهر بیرونی نیز شامل جلوپنجره مشبک یکپارچه سه‌بعدی، ورودی‌های هوای جانبی و طراحی خط تیز در کناره بدنه می‌شوند. سپر عقب، نیز درست کمی بالاتر از خروجی اگزوز اسپرت با بروزرسانی همراه شده است.

خودروساز آلمانی همچنین دو نسخه ویژه از آئودی TT مدل ۲۰۱۹ را منتشر کرده است. یک مدل به مناسبت بیستمین سالگرد تولید آئودی TT عرضه می‌شود که دارای محدودیت تولید ۹۹۹ دستگاه است. این مدل شامل عناصر طراحی متعددی از رودستر مفهومی آئودی متعلق به سال ۱۹۹۵ خواهد بود. از جمله این ویژگی‌ها میتوان به چراغ عقب ماتریسی OLED، رنگ خاکستری، رینگ‌های ۱۹ اینچی خاکستری براق، خروجی اگزوز ساخته شده از فولاد ضدزنگ و آرم منحصربفرد این مدل اشاره کرد. نسخه ویژه دیگر آئودی TT مدل ۲۰۱۹ با پکیج S line کامپتیشن عرضه می‌شود. در فضای داخلی این مدل از صفحه نمایش اسپرت اضافه در داشبورد مجازی آئودی و تودوزی رنگی متضاد استفاده شده است.

2019 Audi TT / آئودی TT مدل 2019

آئودی TT مدل ۲۰۱۹ طی سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۸ وارد نمایندگی‌های آلمان و سایر کشورهای اروپایی خواهد شد و ثبت‌نام اولیه آن نیز از اواسط مهر ماه آغاز می‌شود. قیمت پایه مدل کوپه آئودی TT از ۴۰،۸۵۹ دلار و مدل رودستر نیز از ۴۳،۷۰۸ دلار آغاز می‌شود. همچنین مدل‌های کوپه و رودستر از آئودی TTS نیز از اواخر سال جاری با ۶۳،۵۲۳ و ۶۷،۰۱۵ دلار به فروش می‌رسند. آئودی TT مدل ۲۰۱۹ در اوایل سال آینده وارد بازار جهانی خواهد شد. 

 

دانلود

منبع motor1

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید