قیمت نهایی خودروهای مینی در ایران، مشخص شد

خودروهای مینی در ایران، شامل نسخه‌ی ۵ در کوپر استاندارد و مدل‌هایی از کانتریمن و کلابمن خواهند بود که همگی با قیمت‌هایی در کلاس لوکس عرضه می‌شوند.

همان‌طور که در زومیت پیش‌بینی کرده بودیم، برند مینی با ۳ مدل در ایران حضور خواهد داشت. این خودروها البته گران هستند و حتی در ارزان‌ترین نسخه، تفاوت قیمت چندانی با میتسوبیشی اوتلندر پلاگین هیبرید یا دیگر کراس‌اورهای مطرح در بازار داخلی نخواهند داشت. بر اساس اعلام رسمی پرشیا خودرو، نماینده‌ی بی‌ام‌و در ایران، مینی کوپر استاندارد ۲۷۰ میلیون تومان، مینی کوپر S حدود ۴۰۰ میلیون تومان، مینی کلابمن S نزدیک به ۴۴۵ میلیون تومان و کانتریمن S نسخه‌ی دو دیفرانسیل ۴۷۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده‌اند.

نوع خودروپیشرانهقدرت (اسب بخار)گشتاور (نیوتن‌متر)ویژگی فنیوزن خالص (کیلوگرم)سرعت‌گیری صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت (ثانیه)نهایت سرعت (کیلومتر بر ساعت)قیمت
مینی کوپر۱.۵ لیتر۱۳۶ 
۲۲۰دیفرانسیل جلو - گیربکس ۶ سرعته‌ اتوماتیک۱۲۵۰۸.۱  ۲۰۷ ۲۷۰ میلیون تومان
مینی کوپر S۲ لیتر۱۹۲۲۸۰دیفرانسیل جلو - گیربکس ۶ سرعته‌ی اتوماتیک۱۳۱۵۶.۸۲۳۰ ۴۰۰ میلیون تومان
مینی کلابمن S۲ لیتر۱۹۲۲۸۰دیفرانسیل جلو - گیربکس ۸ سرعته‌ی اتوماتیک۱۴۳۵۷.۲۲۳۰ ۴۴۵ میلیون تومان
مینی کانتریمن S۲ لیتر۱۹۲
۲۸۰چهار چرخ محرک - گیربکس ۸ سرعته‌ی اتوماتیک۱۶۰۵۷.۲۲۲۲ ۴۷۵ میلیون تومان

فروش محصولات مینی از ۱۸ اسفندماه و مصادف با روز زن، فقط به‌صورت نقدی با تحویل ۳۰ روزه شروع خواهد شد.

مشخصات فنی دقیق انواع خودرو مینی و چری در بازار کشورمان، مقایسه‌ی آن‌ها با محصولات برندهای دیگر، بحث و تبادل نظر پیرامون آن‌ها، پرسش و پاسخ کاربران و کارشناسان به همراه گالری تصاویر این خودروساز انگلیسی را در بخش محصولات زومیت ببنید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید