اپل مراسمی را ۷ فروردین‌ماه با محوریت آموزش برگزار می‌کند

اپل روز سه‌شنبه هفتم فروردین‌ماه سال آینده‌، مراسمی با محوریت آموزشی برگزار می‌کند که بر اساس اطلاعات ارائه‌شده، مخصوص دانش‌آموزان و معلمان است. 

اپل ساعاتی پیش اعلام کرد که  روز ۲۷ مارس (هفتم فروردین‌ماه) مراسمی با محوریت آموزش برگزار و در آن از ایده‌های جدید خلاقانه‌ای برای دانش آموزان و معلمان صحبت خواهد کرد. 

در دعوت‌نامه‌ی اپل نمی‌توان جزئیات زیادی از آنچه احتمال دارد در این کنفرانس شاهد رونمایی از آن باشیم، ببینیم. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، در پایین لوگوی اپل عبارت «Let's Take a Field Trip» را مشاهده می‌کنید که می‌توان رابطه‌ی آن با حوزه‌ی آموزش را ملموس خواند. شایعات پیشین نشان از این دارند که اپل روی محصولاتی نظیر مک‌بوک و آیپدهایی با قیمت پایین کار می‌کند و احتمالا در مراسم ۷ فروردین شاهد رونمایی از این محصولات خواهیم بود. یکی از نکات جالب در مورد مراسم ۷ فروردین این است که اپل این کنفرانس را در مقر جدیدش برگزار نمی‌کند؛ بلکه مراسم ۲۷ مارس در یک دبیرستان واقع در شیکاگو برگزار خواهد شد. 

آخرین گزارش مینگ‌ چی کو نشان از این دارد که نسل جدیدی از مک‌بوک ایر به‌زودی معرفی می‌شود. آخرین نسل از مک‌بوک ایر اپل جزو محصولاتی است که زمان زیادی از عرضه‌ی آن گذشته و از این‌رو انتظار می‌رود در آینده‌ی نزدیک شاهد رونمایی از نسل جدید این محصول باشیم. شنیده‌ها نشان از این دارند که نسل جدید مک‌بوک ایر اپل از وجود نمایشگری ۱۳.۳ اینچی رتینا با رزولوشن ۲۵۶۰ در ۱۶۰۰ پیکسل بهره خواهد برد. قیمت این محصول بین ۷۹۹ تا ۸۹۹ دلار خواهد بود. 

از دیگر محصولاتی که احتمالا طی این کنفرانس شاهد رونمایی از آن خواهیم بود، آیپد ۹.۷ اینچی ارزان‌قیمتی است که برچسب قیمت آن ۲۵۹ دلار خواهد بود. اپل سال‌ها است که تلاش می‌کند تا آیپد‌های خود را به یکی از اصلی‌ترین ابزارهای مورد استفاده توسط دانش‌آموزان تبدیل کند. 

منبع the verge

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید