نمونه عکس‌های دوربین ایسوس ذن فون 5 و ذن فون 5 زد

به گفته‌ی مدیران ایسوس، ذن‌فون 5 زد از دوربینی توانمند بهره می‌برد که در ادامه نگاهی به نمونه تصاویر ثبت‌شده با آن خواهیم داشت.

ایسوس روز گذشته از نسل جدید محصولات خانواده‌ی ذن‌فون رونمایی کرد. ذن‌فون ۵ زد و ذن‌فون ۵ در صف اول گوشی‌های هوشمند ایسوس به رقابت در بازار‌های جهانی خواهند پرداخت. اما یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌های گوشی‌های هوشمند، دوربین آن‌ها است. این بخش به میزانی در انتخاب کاربران تأثیرگذار است که شاهد اختصاص زمان زیادی از کنفرانس‌های معرفی محصولات جدید به تشریح قابلیت‌های نوین دوربین‌ها آن‌ها هستیم. ایسوس در همین راستا از ماژول جدیدی در دوربین خود استفاده کرده که به گفته‌ی مدیران این شرکت، جزو بهترین نمونه‌های جهانی است.

ذن‌فون ۵ و ذن فون ۵ زد از دوربین دوگانه‌ با سنسورهای ۱۲ و ۸ مگاپیکسلی بهره می‌برد. سنسور ۱۲ مگاپیکسلی که نقش اصلی ثبت تصاویر را ایفا می‌کند، مدل IMX363 سونی با پیکسل‌هایی به ابعاد ۱.۴ میکرومتر و فناوری Dual Pixel است که پشت لنزی با دیافراگم F/1.8 و در قلب لرزش‌گیر اپتیکال ۴ محوره قرار دارد. سنسور دوم ۸ مگاپیکسلی است و در پس لنزی با دیافراگم F/2.2 قرار دارد. دوربین ذن‌فون از هوش مصنوعی پشتیبانی می‌کند تا تشخیص دهد در حال عکاسی از چه محصولی هستید و بدین ترتیب تنظیمات دوربین را بر اساس شرایط تغییر دهد. سنسور دوم گوشی از لنزی واید بهره می‌برد تا کاربر قادر به ثبت تصاویر عریض‌تری باشد. امکان تغییر دستی پارامترها در حالت پرو وجود دارد؛ اما کاربر می‌تواند از ۶۰ حالت از پیش‌ تنظیم‌شده نیز حین عکاسی استفاده کند.

تیم زومیت حاضر در نمایشگاه MWC 2018 فرصت بررسی و ثبت تصاویر نمونه‌ی دوربین ذن‌فون ۵ و ذن‌فون ۵ زد ایسوس را یافت که در ادامه شما را به مشاهده‌ی آن‌ها دعوت می‌کنیم.

MWC 2019

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی MWC 2019 مراجعه کنید.

تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید

تبلیغات