مدیر بخش موبایل سامسونگ هرگونه کپی‌برداری از اپل را رد کرد

سامسونگ سال‌ها به کپی‌برداری از شرکت اپل متهم بوده و این‌ بار اضافه شدن ویژگی AR Emoji توجه همگان را به این شرکت جلب کرده است.

همان‌طور که می‌دانید،  سامسونگ سال‌ها در دادگاه‌های مختلف به دلیل نقض قوانین حق مالکیت از سوی کمپانی اپل مورد اتهام قرار گرفته است. به‌تازگی این شرکت کره‌ای با معرفی نسل جدید پرچم‌داران خود یعنی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس، از اضافه شدن ویژگی جدیدی به نام AR Emoji خبر داد. گفتنی است این قابلیت پیش‌تر در آخرین پرچم‌دار اپل یعنی آیفون ۱۰ مشاهده شده بود که در نهایت این موضوع به‌عنوان کپی‌برداری جدید سامسونگ از اپل مطرح شد.

در همین خصوص دی‌جی کو، مدیر بخش موبایل سامسونگ، طی مصاحبه‌ای با وال استریت ژورنال هرگونه کپی‌برداری سامسونگ از اپل را تکذیب کرد. وی در ادامه اظهار داشت که شخصا از سال ۲۰۰۱ در حال بررسی اضافه کردن انیموجی‌های سه‌بعدی به گوشی‌های تاشوی این شرکت بوده و این ویژگی پس از سال‌ها تحقیق به گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس اضافه شده‌ است.

AR Emoji

با اینکه در ظاهر اپل در مورد ویژگی انیموجی کمپانی سامسونگ را شکست داده است؛ اما مدیر بخش موبایل سامسونگ رویکرد دو شرکت در این خصوص را کاملا متفاوت می‌داند. دی‌جی کو اپل را رقیبی جدی برای سامسونگ می‌داند؛ اما باور دارد که شرکت سامسونگ همیشه به برنامه‌ریزی خود پایبند است.

در نهایت باید گفت در کنفرانس سامسونگ در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۸، شرکت سامسونگ با مانور روی ویژگی‌هایی چون صفحه‌نمایش بی‌نهایت و سنسور اثر انگشت در دو گوشی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس، تا حدودی سیاست‌های جدید اپل در مورد آیفون ۱۰ را به سخره گرفت. باید منتظر بود تا ویژگی AR Emoji پرچم‌داران سامسونگ مورد بررسی قرار گیرد و پیروز میدان ایموجی‌های متحرک و سه‌بعدی مشخص شود.

نظر شما در این مورد چیست؟

منبع 9to5mac

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید