تفاهم‌نامه همکاری ایرانسل و لالیگا تمدید شد

ایرانسل در ادامه و گسترش فعالیت‌های خود در حوزه ورزش تفاهم‌نامه همکاری با سازمان لیگ اسپانیا، لالیگا را تمدید کرد. این تفاهم‌نامه برای اولین‌بار سال گذشته بین ایرانسل و لالیگا به امضا رسیده بود.

سال گذشته تفاهم‌نامه همکاری ایرانسل و لالیگا برای دسترسی به محتوای اختصاصی لالیگا به‌واسطه‌ی لنز ایرانسل و استعدادیابی در جهت بهبود کیفیت فوتبال در ایران در میان جوانان بین ایرانسل و لالیگا امضا شده بود که با تمدید این تفاهم‌نامه، ارائه‌ی این خدمات به مدت یک‌سال دیگر ادامه پیدا خواهد کرد.

در یک‌سال گذشته و پس از تفاهم‌نامه ایرانسل و لالیگا علاقه‌مندان به‌روزترین محتواهای فوتبالی در ایران ازطریق نرم‌افزار کاربردی «لنز» توانستند به محتواهای مد نظر خود دسترسی داشته باشند.

همچنین ایرانسل با برگزاری سه دوره استعدادیابی با حضور ستارگان فوتبال دنیا و مربیان مطرح لالیگا در ایران پس از ارائه‌ی آموزش‌های نوین فوتبالی اولیه در کمپ‌های سه روزه مدارک رسمی لالیگا-ایرانسل را برای حضور در این دوره‌ها را به بیش از ۲۷۰ نفر از نوجوانان ۸ تا ۱۶ سال ارائه کرد.

ایرانسل باتوجه‌به این تفاهم‌نامه‌ این امکان را فراهم کرده است تا مشترکان با شماره‌گیری کددستوری #۵*۳* از خدمات ارزش افزوده مرتبط نیز بهره بگیرند تا علاوه‌بر دریافت اطلاعات مورد نیازشان درباره لیگ فوتبال اسپانیا در قرعه‌کشی‌های مختلف با کسب امتیازات گوناگون شرکت داده شوند. علاقه‌مندان به جدیدترین اطلاعات روز در زمینه فوتبال برای کسب اطلاعات بیشر درباره‌ی برنامه های بعدی همکاری ایرانسل و لالیگا می‌توانند به وبسایت ایرانسل مراجعه کنند.

منبع ایرانسل

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید