اسکرین‌شات One UI با تصاویر رندر گلکسی اس 10 مطابقت دارد

توسعه‌دهندگان XDA، اسکرین‌شاتی را از نسخه‌ی بتا رابط کاربری One UI سامسونگ به‌اشتراک گذاشتند که وجود روزنه‌ی دوربین سلفی را تأیید می‌کند.

آبان‌ماه سال جاری . نسخه‌ی بتا رابط کاربری جدید سامسونگ در برخی کشورها منتشر شد و انتظار می‌رود که پرچمدار بعدی سامسونگ با رابط کاربری جدید به بازار عرضه شود.

XDA، به‌عنوان بخشی از فعالیت‌های خود برای بررسی و گرفتن فیدبک در مورد One UI، اسکرین‌شاتی را از نسخه‌ی بتای آن منتشر کرده است. آیکون‌های نوار وظیفه که در سمت راست نمایشگر قرار دارند، کمی به‌سمت جلوتر تغییر مکان می‌دهند که علت این تغییر موقعیت، به وجود روزنه‌ی دوربین سلفی باز می‌گردد.

رابط کاربری One UI

تصویر منتشرشده بخشی از فرآیند بررسی و فیدبک‌گیری در مورد رابط کاربری جدید One UI سامسونگ روی گوشی گلکسی نوت ۹ است.

- ۱۸ دسامبر برابر با ۲۷ آذرماه،  توسعه‌دهندگان XDA 

براساس آخرین خبرهای غیررسمی فاش‌شده، انتظار می‌رود که گلکسی اس ۱۰ سامسونگ با حفره‌ی روی نمایشگر جدید اینفینیتی معرفی شود. پیشتر گفته شده بود که . همچنین . تصاویر جدید اسکرین‌شات نیز گمانه‌زنی‌های قبلی را تایید می‌کند. 

بعد از عرضه‌ی گوشی آیفون ۱۰ در سال ۲۰۱۷ با بریدگی بالای نمایشگر، در سال جاری شاهد معرفی گوشی‌های هوشمند اندرویدی متعددی با بریدگی بالای نمایشگر بودیم. اما با معرفی گلکسی A8s و هواوی نوا ۴ ورق برگشت و شاهد طراحی جدیدی به‌جای بریدگی بالای نمایشگر بودیم. . همچنین،  معرفی شد.

شما می‌توانید برای مشاهده‌ی مشخصات فنی و قیمت گوشی به دیتابیس محصولات زومیت مراجعه کنید. انواع گوشی سامسونگ، اپل، شیائومی، هواوی و نوکیا در این بخش برای مقایسه، مشاهده تجربه‌ی دیگر کاربران و ... در دسترس هستند.

منبع mspoweruser

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید