اپلیکیشن جدید مایکروسافت آفیس برای ویندوز 10 معرفی شد

اپلیکیشن جدید مایکروسافت آفیس برای ویندوز ۱۰ به‌عنوان هابی برای پوشش دادن تمام نیازهای مایکروسافت آفیس معرفی شد. 

مایکروسافت در تلاش است تا کار کردن با اپلیکیشن‌های محبوب آفیس را ساده‌تر کند. روز گذشته، اپلیکیشن جدید مایکروسافت آفیس برای ویندوز ۱۰ از سوی مایکروسافت معرفی شد. 

اپلیکیشن جدید مایکروسافت آفیس، می‌تواند همچون هابی برای تمامی نیازهای کاربران، جایگزین اپلیکیشن فعلی My Office شود. با استفاده از این اپلیکیشن، کاربران می‌توانند به تمامی برنامه‌های آفیس مایکروسافت در قسمت بالای پنجره، دسترسی داشته باشند و بین برنامه‌های مختلف سوئیچ کرده و وارد برنامه‌ی مورد نظر شوند.

همچنین، برنامه‌ی جدید، آخرین اسنادی که کاربر روی آن کار کرده است را به وی نشان می‌دهد. ضمنا با استفاده از قابلیت جستجو، کاربران می‌توانند اسنادی که در روی نمایشگر نشان داده نمی‌شود را جستجو کرده و به آنها دسترسی داشته باشند. مایکروسافت اعلام کرده که بعد از تجربه‌ی شرکت روی Office.com که همچون هاب مرکزی برای کاربران وب عمل می‌کند، اپلیکیشن جدید را مدل‌سازی کرده است. اخیرا، مایکروسافت طیف وسیعی از نرم‌افزارهای آفیس را بازطراحی کرده است که شامل به‌روزرسانی برنامه‌هایی همچون اپلیکیشن Outlook برای iOS می‌شود. 

در حال حاضر، اپلیکیشن جدید آفیس در دسترس کاربران Windows Insiders قرار دارد و به‌زودی در دسترس تمامی کاربران ویندوز ۱۰ قرار خواهد گرفت. اپلیکیشن جدید آفیس مایکروسافت رایگان است و با اپلیکیشن‌هایی همچون آفیس ۳۶۵، آفیس ۲۰۱۹، آفیس ۲۰۱۶ و آفیس آنلاین سازگاری دارد. کاربران می‌توانند بعد از انتشار همگانی برنامه، آن را از طریق مایکروسافت استور دریافت کنند. گفتنی است اپلیکیشن جدید آفیس از تابستان ۲۰۱۹ روی دستگاه‌های جدید ویندوز ۱۰ از پیش نصب خواهد شد.

منبع cnet

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید