پتنت جدید مایکروسافت خبر از طراحی سرفیس پرو با کیبورد باریک‌تر می‌دهد

براساس آخرین خبرها از پتنت جدید مایکروسافت، ظاهرا این شرکت درنظر دارد سرفیس پرو را با کیبوردی با طراحی باریک‌تر به بازار عرضه کند. 

به‌نظر می‌رسد باید منتظر معرفی سرفیس‌پرو با طراحی جدیدتری در سال ۲۰۱۹ میلادی به بازار باشیم. آخرین اطلاعات به‌اشتراک‌گذاشته‌شده از طریق پتنت مایکروسافت، خبر از بازطراحی سرفیس‌پرو با کیبوردی با ضخامت باریک‌تر می‌دهد.

جزئیات مربوط به مستندات پتنت تاچ‌کاور مایکروسافت سرفیس‌پرو توسط WindowsUnited به‌اشتراک گذاشته شده است که خبر از طراحی دستگاهی با صفحه‌ کلید جدیدتر و باریک‌تری می‌دهد. همچنین به‌نظر می‌رسد که ظاهرا مایکروسافت، در حال تلاش است تا ترک‌پد را مستقیما به بوردی که مربوط به کیبورد است وصل کند.  

سرفیس پرو

Microsoft سعی داشته که سرفیس‌پرو تاچ‌کاور را با صفحه‌کلید باریک‌تر به بازار عرضه کند؛ ولی یکی از نکات مورد توجه این شرکت،‌ توسعه‌ی کیبورد سرفیس در سال‌های اخیر بوده است. از زمان سرفیس‌پرو ۴ تا سرفیس‌پرو ۶، شاهد طرح‌های توسعه‌ای برای کیبورد دستگاه‌‌های سرفیس‌پرو مایکروسافت بوده‌ایم و تایپ کاورهای قدیمی‌تر هنوز روی دستگاه‌های جدیدتر کار می‌کند.

طراحی باریک‌تر کیبورد با شایعه‌هایی که پیش از این در مورد طرح‌های توسعه‌ی مایکروسافت برای باطراحی سرفیس‌پرو منتشر شده بود، مطابقت دارد. منابع آگاه از برنامه‌های مایکروسافت به Verge اعلام کرده‌اند که این شرکت در تلاش است تا مدل‌ها‌ی جدیدی را با پشتیبانی از USB-C و حاشیه‌ی باریک نمایشگر و طراحی گردتر همانند سرفیس‌گو معرفی کند. انتظار می‌رود مایکروسافت، سرفیس پرو با طراحی جدید خود را تا پایان سال ۲۰۱۹ میلادی معرفی کند. 

منبع theverge

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید