آرمانی اولین ساعت هوشمند مجهز به اندروید ور خود را معرفی کرد

امپوریو آرمانی ساعت‌های هوشمند و لمسی مبتنی بر اندروید ور خود را معرفی کرد.

امپوریو آرمانی اولین مجموعه از ساعت‌های هوشمند و لمسی خود را در هفته‌ی مد میلان معرفی کرده است. این سری از ساعت‌ها در راستای تلاش گروه فسیل برای عرضه‌ی ۳۰۰ مدل ساعت هوشمند در سال ۲۰۱۷ معرفی شده‌اند. فسیل سال گذشته‌ی میلادی، ۱۴۰ پوشیدنی هوشمند از برندهای مختلف روانه بازار کرد. برندهایی‌ همچون میس‌فیت، دیزل، امپوریو آرمانی، اسکِیگِن، مایکل کُرس و آرمانی اکسچنج در اختیار فسیل هستند. ساعت‌های جدید آرمانی از ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۷ در دسترس خریداران خواهند بود.

ساعت لمسی آرمانی

مانند دیگر ساعت‌های گروه فسیل، ساعت‌های جدید برند آرمانی نیز واچ‌فیس‌های اختصاصی و قابل تغییر خود را دارند. آرمانی همراه ساعت هوشمند خود، هشت بند قابل تعویض نیز عرضه می‌کند. قابلیت‌های این ساعت هوشمند مشابه با دیگر دستگاه‌های مبتنی بر اندروید ور ۲ است. این ساعت از پردازنده‌ی اسنپدراگون ور ۲۱۰۰ استفاده می‌کند و نمایشگر گرد استفاده‌شده در آن از نوع امولد است.

هنوز قیمتی برای این ساعت‌های هوشمند لمسی اعلام نشده است؛ ساعت‌های هوشمند و هیبریدی این شرکت (غیر لمسی) با قیمتی بین ۲۰۰ تا ۳۷۵ دلار عرضه می‌شوند؛ در نتیجه انتظار بازه‌ی قیمتی بالاتر برای این ساعت‌های جدید دور از ذهن نیست.

منبع engadget

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید