پازل: تصویر گمشده

پازل: تصویر گمشده

اگر دوست دارید آخرِ هفته کمی فسفر بسوزانید و خود را برای یک هفته تلاش آماده کنید، بخش «پازل» برای شماست.

به «پازل» ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ خوش آمدید! سری «پازل» به صورت هفتگی و در روزهای جمعه منتشر می‌شود. صد و نود و دومین قسمت از سری «پازل» شامل دو بخش است: پاسخ معمای صد و نود و یکم و البته یک «پازل» جدید! با زومیت همراه باشید.

پاسخ معمای صد و نود و یکم

پازل هفته‌ی گذشته یک معمای هوش متوسط بود.

در هر یک از ساعت‌ها، حاصلضرب ساعت در عدد ۳ برابر با دقیقه می‌شد. با توجه به این توضیـح  پاسخ پازل هفته‌ی قبل برابر با گزینه ۴ یعنی ساعت ۰۷:۲۱ است.  بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌تک کاربران گرامی در سری «پازل» صمیمانه تشکر و قدردانی کنیم. توجه شما به زومیت و بخش «پازل» باعث افتخار ما است.

کاربران زیادی در پازل هفته گذشته شرکت کردند که از این میان می‌توان به نام‌های زیر اشاره کرد:
سینا آدم‌بیک، فربد ابراهیمی‌راد، پویا احمدی‌فر، سیاوش اکبری‌ ثانی، کامران امامی، سروش بابائی، محمود بیات، محمدابراهیم پویا، علی پیمان، امیر ثبوتی‌فر، سید حسین حسینی، سامان حق‌کیش، علیرضا خیامی، وحید دهداری، سحر سالمی، احسان سروش، ابوالفضل سلجوقی، ایوب شافعی، ابوالفضل شعبانی، فرشید ک، محسن کیوان‌فر، محمد متولی، علی مداح ممقانی، سید امین موسوی، سید مهدی میرزرابی و علی‌محمد یوسفی.

از تمامی کاربرانی که در پازل هفته گذشته شرکت کرده‌اند ممنونیم.

* * *

معمای شماره ۱۹۲: جمعه ۱۳/مرداد/۱۳۹۶
(معمای هوش؛ سطح سخت)

با توجه به شکل زیر، کدام گزینه به جای علامت سؤال قرار می‌گیرد؟

پازل: تصویر گمشده

  • ۱:  شکل A
  • ۲: شکل B
  • ۳: شکل C
  • ۴: شکل D

* * *

منبع طرح معما‌های سری «پازل» اینترنت نیست؛ اما در دنیای اینترنت، ممکن است پاسخ هر چیزی یافت شود. پس اگر جوابی در اینترنت یافتید، به دوستان خود احترام گذاشته و آن را منتشر نکنید. علاوه بر این، از آنجا که بخش نظرات مقاله‌های «پازل»، محل تبادل نظر و راهنمایی محسوب می‌شود، جهت احترام به حقوق خود و سایر کاربران، از ارسال نظرات غیرمرتبط خودداری کنید.

لطفاً پاسخ خـود را تنـها به ایمیل زیر ارسال و از نوشتن پاسخ در بخش نظرات خودداری کنید.
اگـر قـصـد داریـد پاسـخ‌ خــود را ارسـال کنــید، لطـفـاً به مــوارد زیـر تـوجــه کنید:
آدرس ایمیـل :ایمیل آدرس پازل  //  موضوع (Subject) ایمیل: Puzzle 192
در بدنه ایـمیـل نیـز پـاســخ مـــعما، نام، سن و شـماره تـمـاس خــود را درج کنـیـد.

توضیح اول: از آنجا که امکان بررسی مداوم کامنت‌های کاربران وجود ندارد، در صورت تمایل می‌توانید سؤالات خود را درباره بخش «پازل»، با موضوع (Subject) «سؤال درباره پازل» به ایمیل‌آدرس majid@zoomit.ir ارسال کنید.

توضیح دوم: با توجه به اینکه ایمیل‌آدرس majid@zoomit.ir تنها جهت پاسخ به سؤالات شما درباره سری پازل می‌باشد، پاسخ‌های ارسال شده به این ایمیل‌آدرس در قرعه‌کشی پازل شرکت داده نخواهند شد.

تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه فرصت دارید که به این معما پاسخ دهید. برای بهتر شدن «پـازل» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده