پازل: دقیقه‌ها | جایزه هفته: چهار دستگاه گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت مای جیکا

پازل: دقیقه‌ها | جایزه هفته: چهار دستگاه گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت مای جیکا

اگر دوست دارید آخرِ هفته کمی فسفر بسوزانید و خود را برای یک هفته تلاش آماده کنید، بخش «پازل» برای شماست. در بخش «پازل» معماهای متنوعی برای کاربران زومیت طرح می‌شود. در ادامه با صد و چهل و چهارمین قسمت از سری «پـازل» همراه ما باشید.

به چهارمین «پازل» سال ۱۳۹۵ خوش آمدید! سری «پازل» به صورت هفتگی و در روزهای جمعه منتشر می‌شود. صد و چهل و چهارمین قسمت از سری «پازل» شامل دو بخش است: پاسخ معمای صد و چهل و سوم و البته یک «پازل» جدید! با زومیت همراه باشید.

گیرنده دیجیتال موبایل

پازل این هفته با حمایت  فروشگاه اینترنتی کالادیوم برگزار می‌شود. این هفته به قید قرعه، به چهار نفر از کاربرانی که به پازل، پاسخ صحیح بدهد، گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت مای جیکا اهداء خواهد شد.

پاسخ معمای شماره صد و چهل و سوم

پازل هفته‌ی گذشته یک معمای هوش بود.
تنها کافی بود با کمی دقت تعداد چهارضلی‌ها را شمارش کرد. با توجه به همین توضیح، به این نتیجه می‌رسیم که پاسخ پازل هفته‌ی قبل برابر با گزینه ۳ یعنی ۲۲ تا ۳۰ است. بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌تک کاربران گرامی در سری «پازل» صمیمانه تشکر و قدردانی کنیم. توجه شما به زومیت و بخش «پازل» باعث افتخار ما است.

بـرنـدگان

برندگان خوش‌شناس «پازل صد و چهل و سوم زومیت» عبارتند از:

آقای خالد تدبیری، ۲۵ ساله از  خواف، فارغ‌التحصیل کارشناسی علوم آزمایشگاهی
آقای محمدرضا متقیان‌نژاد، ۲۱ ساله از  قم، دانشجوی کارشناسی فناوری اطلاعات (IT)

همانگونه که پیش‌تر نیز اشاره شده بود، از طرف فروشگاه اینترنتی کالادیوم، به هر یک از برندگان، یک دستگاه گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت مای جیکا اهداء خواهد شد. ما نیز صمیمانه به هر دو برنده تبریک گفته و برای آن‌ها سلامتی و موفقیت آرزومندیم.

* * *

معمای شماره ۱۴۴: جمعه ۲۲/مرداد/۱۳۹۵
(معمای هوش؛ سطح متوسط)

اگر پنجاه دقیقه پیش، ۴ برابر دقیقه‌‌های گذشته از ساعت ۳ باشد، چند دقیقه تا ساعت ۶ مانده است؟

  • ۱:  ۲۶ دقیقه
  • ۲: ۳۶ دقیقه
  • ۳: ۴۶ دقیقه
  • ۴: ۵۶ دقیقه

* * *

منبع طرح معما‌های سری «پازل» اینترنت نیست؛ اما در دنیای اینترنت، ممکن است پاسخ هر چیزی یافت شود. پس اگر جوابی در اینترنت یافتید، به دوستان خود احترام گذاشته و آن را منتشر نکنید. علاوه بر این، از آنجا که بخش نظرات مقاله‌های «پازل»، محل تبادل نظر و راهنمایی محسوب می‌شود، جهت احترام به حقوق خود و سایر کاربران، از ارسال نظرات غیرمرتبط خودداری کنید.

لطفاً پاسخ خـود را تنـها به ایمیل زیر ارسال و از نوشتن پاسخ در بخش نظرات خودداری کنید.
اگـر قـصـد داریـد پاسـخ‌ خــود را ارسـال کنــید، لطفـاً به مــوارد زیـر تـوجــه کنید:
آدرس ایمیل :puzzle[at]zoomit.ir  //  موضوع (Subject) ایمیل: Puzzle 144
در بدنه ایـمیل نیـز پـاســخ مـــعما، نام، سن و شـماره تـمـاس خـود را درج کنـیـد.

توضیح: با توجه به اینکه امکان بررسی مداوم کامنت‌های کاربران وجود ندارد، در صورت تمایل می‌توانید سؤالات خود را درباره بخش «پازل»، از طریق ایمیل‌آدرس پازل و با موضوع (Subject) «سؤال درباره پازل» برای ما ارسال کنید.

تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه فرصت دارید که به این معما پاسخ دهید. برای بهتر شدن «پـازل» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده