پازل: تعمیرات منزل | جایزه هفته: چهار دستگاه گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت مای جیکا

پازل: تعمیرات منزل | جایزه هفته: چهار دستگاه گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت مای جیکا

اگر دوست دارید آخرِ هفته کمی فسفر بسوزانید و خود را برای یک هفته تلاش آماده کنید، بخش «پازل» برای شماست. در بخش «پازل» معماهای متنوعی برای کاربران زومیت طرح می‌شود. در ادامه با صد و چهلمین قسمت از سری «پـازل» همراه ما باشید.

به اولین «پازل» مردادماه سال ۱۳۹۵ خوش آمدید! سری «پازل» به صورت هفتگی و در روزهای جمعه منتشر می‌شود. صد و چهل و یکمین قسمت از سری «پازل» شامل دو بخش است: پاسخ معمای صد و چهلم و البته یک «پازل» جدید! با زومیت همراه باشید.

گیرنده دیجیتال موبایل

پازل این هفته با حمایت فروشگاه اینترنتی کالادیوم برگزار می‌شود. این هفته به قید قرعه، به چهار نفر از کاربرانی که به پازل، پاسخ صحیح بدهد، گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت مای جیکا اهداء خواهد شد.

پاسخ معمای شماره صد و چهل

پازل هفته‌ی گذشته یک معمای هوش بود.

در این پازل باید به کمک تصاویر نمایش داده شده، تصویر اصلی شهر را کامل کرد.

با توجه به همین توضیح، پاسخ پازل هفته‌ی قبل برابر با گزینه ۴ یعنی ترکیب D-E-C-B-A-F است. بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌تک کاربران گرامی در سری «پازل» صمیمانه تشکر و قدردانی کنیم. توجه شما به زومیت و بخش «پازل» باعث افتخار ما است.

* * *

معمای شماره ۱۴۱: جمعه ۱/مرداد/۱۳۹۵
(معمای منطقی؛ سطح سخت)

چهار زوج جوان، پس از تعمیر خانه‌هایشان، در یک ضیافت شام دور هم جمع شده و درباره تعمیرات منزل خود صحبت کردند.

بر این اساس رضا، حمام خانه‌‌ را تعمیر نکرده است. باران، آشپزخانه منزل را تعمیر نکرده اما احتمالا در آینده تغییراتی در آن ایجاد می‌کند. تعمیرات منزل منصور که با مریم ازدواج کرده است، مربوط پنجره‌ها نیست. عاطفه مشتاقانه در حال نمایش تصاویر تعمیرات انجام شده بر روی اتاق خواب است. نه سعید و نه داوود بر روی آشپزخانه منزلشان تعمیراتی انجام نداده‌اند. تعمیرات منزل لاله هم مربوط به پنجره‌ها نیست. تعمیرات منزل رضا که با عاطفه ازدواج نکرده است هم مربوط به پنجره‌‌ها نیست. سعید هم با باران ازدواج نکرده است.
با توجه به این توضیحات رضا با چه کسی ازدواج کرده و کدام بخش از منزل را تعمیر کرده است.
  • ۱:  مریم - آشپزخانه
  • ۲: لاله - آشپزخانه
  • ۳: مریم - حمام
  • ۴: باران - اتاق خواب

* * *

منبع طرح معما‌های سری «پازل» اینترنت نیست؛ اما در دنیای اینترنت، ممکن است پاسخ هر چیزی یافت شود. پس اگر جوابی در اینترنت یافتید، به دوستان خود احترام گذاشته و آن را منتشر نکنید. علاوه بر این، از آنجا که بخش نظرات مقاله‌های «پازل»، محل تبادل نظر و راهنمایی محسوب می‌شود، جهت احترام به حقوق خود و سایر کاربران، از ارسال نظرات غیرمرتبط خودداری کنید.

لطفاً پاسخ خـود را تنـها به ایمیل زیر ارسال و از نوشتن پاسخ در بخش نظرات خودداری کنید.
اگـر قـصـد داریـد پاسـخ‌ خــود را ارسـال کنــید، لطفـاً به مــوارد زیـر تـوجــه کنید:
آدرس ایمیل :puzzle[at]zoomit.ir  //  موضوع (Subject) ایمیل: Puzzle 141
در بدنه ایـمیل نیـز پـاســخ مـــعما، نام، سن و شـماره تـمـاس خـود را درج کنـیـد.

توضیح: با توجه به اینکه امکان بررسی مداوم کامنت‌های کاربران وجود ندارد، در صورت تمایل می‌توانید سؤالات خود را درباره بخش «پازل»، از طریق ایمیل‌آدرس پازل و با موضوع (Subject) «سؤال درباره پازل» برای ما ارسال کنید.

تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه فرصت دارید که به این معما پاسخ دهید. برای بهتر شدن «پـازل» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده