پلی استیشن 5 برنده شو | قرعه‌کشی بزرگ زومجی و زومیت

یک‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
در قرعه‌کشی اینستاگرامیِ بزرگ زومیت و زومجی شرکت کنید و شانس خود را برای بردن یک پلی استیشن ۵ امتحان کنید.
تبلیغات

قرعه‌کشی بزرگ زومیت و زومجی با جایزه‌ی پلی استیشن 5 شروع شد. ما به‌تازگی در اینستاگرام زومجی، یک قرعه‌کشی‌ ترتیب داده‌ایم که با شرکت در آن می‌توانید شانس خود را برای بردن کنسول نسل نهمی سونی امتحان کنید. برای راحتی شما، شرایط شرکت در قرعه‌‌کشی بسیار ساده و آسان در نظر گرفته شده‌اند. برای شرکت در قرعه‌کشی کافی است پیج‌های «زومیت و زومجی» را در اینستاگرام فالو کنید و زیر پست اصلی قرعه‌کشی در اینستاگرام زومجی، سه‌ نفر از دوستان خود را در کامنت‌های جداگانه تگ کنید.

واضح است که هرچه افراد بیشتری را تگ کنید، شانس برنده شدنتان هم بیشتر می‌شود. مهلت شرکت در قرعه‌کشی پلی استیشن 5 زومیت و زومجی تا پایان روز جمعه، ۱۵ بهمن ماه است. در‌ نتیجه چند روز فرصت دارید که زومجی و زومیت را فالو کرده و دوستان‌ خود را زیر پست قرعه‌کشی تگ کنید تا شاید شما برنده‌ی خوش‌شانس پلی استیشن 5 ما باشید.

برای برگزاری هرچه سالم‌تر قرعه‌کشی، لطفاً از اسپم کردن پرهیز کنید، افراد مشهور و سلبریتی‌ها را تگ نکنید و از تگ کردن افراد تکراری خودداری کنید. برنده‌ی نهایی نیز در هفته‌ی آینده، از بین کامنت‌های پست اینستاگرام به قید قرعه مشخص خواهد شد. قرعه‌کشی کامل را می‌توانید به‌صورت زنده در تاریخ و ساعتی که به‌زودی اعلام خواهیم کرد، تماشا کنید. برنده‌ی قرعه‌کشی حتماً باید زومجی و زومیت را فالو و حداقل سه نفر را تگ کرده باشد. در صورتی که نام شما در قرعه‌کشی در آمده باشد اما شرایط ذکر شده را رعایت نکرده باشید، از تقدیم جایزه به شما معذور و مجبور به تکرار قرعه‌کشی خواهیم بود.

View this post on InstagramA post shared by Zoomg | زومجی (@myzoomg)
تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات