حالت آنلاین نمایشگاه E3 2020 نیز امسال برگزار نمی‌شود

حالت آنلاین نمایشگاه E3 2020 نیز امسال برگزار نمی‌شود

پس از لغو نمایشگاه E3 2020 به‌علت شیوع بیماری کرونا، به‌نظر می‌رسد رویدادهای آنلاین نیز برگزار نمی‌شود و E3 امسال کاملا لغو شده است.

سازمان ESA که وظیفه برگزاری رویداد E3 را به‌عهده دارد، چندی پیش اعلام کرد نمایشگاه E3 2020 به‌علت شیوع بیماری کرونا لغو شده است. مقام‌های این سازمان اعلام کردند دنبال راهکاری جدید برای برگزاری رویداد E3 امسال هستند و احتمال دارد نمایشگاه E3 آنلاین برگزار شود.

حال به‌نظر می‌رسد پخش اتفاقات نمایشگاه E3 امسال آنلاین نیز لغو شده است. طبق جدیدترین اخبار بازی، سخن‌گوی ESA به‌تازگی اعلام کرده است نمایشگاه E3 2020 آنلاین برگزار نمی‌شود و به‌جای آن به غرفه‌داران کمک می‌کنند نمایش‌های آن‌ها بیش‌ازپیش دیده شود. سخن‌گوی ESA دراین‌باره می‌گوید:

به‌‌علت اتفاقی که براثر شیوع کووید 19 (Covid-19) رخ داده است، E3 2020 را نمی‌توانیم در ژوئن به‌طور آنلاین برگزاری کنیم. درعوض با غرفه‌داران همکاری خواهیم کرد تا نمایش‌ها و معرفی‌های آن‌ها را در سایت‌هایی نظیر www.E3expo.com درمعرض نمایش قرار دهیم. در آینده باردیگر جامعه‌ی کاربری و صنعت بازی را در سال ۲۰۲۱ درکنار یکدیگر قرار خواهیم داد تا بیانگر E3 باشد که مخاطبان را هیجان‌زده می‌کند.

به‌نظر می‌رسد با لغو E3 امسال، دوره‌ی بعدی آن ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ برگزار شود. ناگفته نماند اخبار بازی و سینما را از سایت زومجی دنبال کنید.

منبع ZoomG
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده